Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Pamiątki dla dzieci i dorosłych ze srebra

fenomenalne obrazki ze srebra to doskonały pomysł, na podarowanie komuś ważnego upominku o zachwycającym wyglądzie. Prezentacje Świętej Rodziny czy aniołków to precyzyjne wykonanie z zachowaniem dbałości o każdy szczegół. Produkty od Anka Biżuteria z pewnością będą miłym prezentem, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Oryginalny Prezent - Pamiątka obrazek na drewnie ŚWIĘTA RODZINA Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Spodobało mi się wykonanie srebrnego obrazka, na żywo jest jeszcze piękniejszy, srebrne serduszko otulone drewnem rewelacyjnie prezentuje się na ciemnej ścianie.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Oryginalny Prezent - Pamiątka obrazek na drewnie ŚWIĘTA RODZINA

Oryginalny Prezent - Pamiątka obrazek na drewnie ŚWIĘTA RODZINA


Oryginalny Prezent - Pamiątka obrazek na drewnie ŚWIĘTA RODZINA

S.BC6514-1P

Cena (brutto):

100,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Wspaniały obrazek z ŚWIĘTĄ RODZINĄ na owalnym drzewie. Na posrebrzanej części wizerunek Świętej Rodziny pochylającego się nad dzieciątkiem.

Wymiary srebrnego obrazka:  11 cm x 15 cm (wielkość całkowita)

Proponujemy Państwu piękny obrazek przedstawiający ŚWIĘTĄ RODZINĘ z wyżłobionymi w drewnie gałązkami, wraz z dowolnym grawerem umieszczonym na odwrocie .

Taki upominek to pomysł niezawodny i zawsze mile widziany. Dodatkowym atutem takiego prezentu jest indywidualna dedykacja wygrawerowana na odwrocie obrazka.

Grawer do obrazka gratis !   

    

Włoskie srebro na drewnie - idealnym prezentem

Prezenty komunijne sklep to propozycja dla wymagających Klientów, chcących podarować ukochanym osobom wyjątkowy upominek. Srebrne obrazki najwyższej jakości, przedstawiające Świętą Rodzinę idealnie sprawdzają się przy okazji Komunii, Chrztu czy ślubu. To oryginalny podarunek, wykonany przez wiodącą we Włoszech firmę Beltrami. Połączenie srebra z aluminium, specjalnie zabezpieczonych przeźroczystym lakierem, daje gwarancję zadowolenia i wieloletniego, niezmiennego wyglądu.

Obrazek ze Świętą Rodziną na Komunię

Pamiątka z pierwszej komunii świętej nie oznacza zawsze łańcuszka czy zabawki. Produkt, zaprezentowany poniżej to estetyka, elegancja i przekaz wartości religijnych, tak szczególnych w waznym dla młodego człowieka dniu. Pomysł może być zawieszony na ścianie, a dzięki stabilnej stopce można go ustawić także przy dziecięcym łóżeczku. Atutem rozwiązania jest obecność dowolnej dedykacji, zamieszczonej na tyle obrazka.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu