Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Prześliczny i skromny obrazek srebrny dla dziecka

Święta Rodzina srebrny obrazek od włoskiej firmy to propozycja dla wymagających osób, szukających alternatywy dla klasycznych łańcuszków i komunijnych medalików. Perfekcyjnie wykonany zyskuje na popularności, dzięki wiernemu przedstawieniu Świętej Rodziny. Propozycja od Anka Biżuteria polecana jest wszystkim, niezależnie od wieku.

Obrazek srebrny Święta Rodzina Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Piękny srebrny prezent na roczek ;)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Obrazek srebrny Święta Rodzina

Obrazek srebrny Święta Rodzina


Obrazek srebrny Święta Rodzina

Cena (brutto):

160,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Obrazek srebrny na Chrzest, Komunię, Ślub

Wymiary: 9 cm* 13 cm

Srebro próba: 925<h2>

Wyprodukowany przez renomowaną włoską firmę  ARGENTI SOVRANI.

HQ -    Najwyższa jakość wykonania!

Nieprzemijająca pamiątka z okazji Chrztu,Pierwszych Urodzin, Komunii i Ślubu, Rocznicy wspaniały pomysł na pamiątkę.

GRAWER GRATIS!

Włoski obrazek ze srebra dla chłopca i dziewczynki

Prezenty na Pierwszą Komunię Świętą zwykle kojarzone są z łańcuszkami czy inną biżuterią. Tymczasem fenomenalnym rozwiązaniem, jest zakup srebrnego obrazka włoskiej marki. Wizerunek Świętej Rodziny, tak skromnie i estetycznie przedstawiony kojarzy się z pozytywnymi uczuciami, a dodatkowo niesie za sobą religijne wartości. Zestawienie warstw aluminium ze srebrem korzystnie zwiększa atrakcyjność, a obecność zewnętrznej warstwy specjalnego lakieru, zabezpiecza całość przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Obrazek posiada ponadto lakierowaną podstawę wykonaną z ciemnego drewna, która zwiększa wizualną atrakcyjność.

Srebrna ikona na wieczną pamiątkę

Komunia dziewczynki czy chłopca powinna zapaść w pamięć na długo. Decydując się na zakup prezentowanej ikony, zyskują Państwo unikalny prezent, który można swobodnie postawić na komodzie bądź powiesić na ścianie. Koncepcja umożliwia ponadto wykonanie specjalnej dedykacji, znajdującej się na jej odwrocie. Produkt zapakowany jest w eleganckie pudełeczko.

Do kompletu