Kategorie

Certyfikat

Certyfikat
IKONA Ręcznie malowana Święta Rodzina Zobacz większe
Napisz opinię
IKONA Ręcznie malowana Święta Rodzina

IKONA Ręcznie malowana Święta Rodzina


IKONA Ręcznie malowana Święta Rodzina

216.9

Cena (brutto):

300,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Ten produkt nie występuje już w magazynie

IKONA -ŚW. RODZINA - Ręcznie malowana 

Wielkość ikony: 26 cm/ 8 cm

Każda ikona ma swoją historię, stanowi wielkie zaproszenie, by wejść drogę wiary i nawrócenia, na drogę kontemplacji Boga, którego należy wielbić w Duchu prawdzie . Czytając medytacje mamy okazję w kontemplacji nad ikonami zatrzymać się nad bohaterami Dziejów Apostolskich, aby odkrywać działanie Ducha ukryte w ich obrazie ikonie. Patrząc na ikonę, zatrzymajmy się i prośmy Ducha, abyśmy widzieli Go jeszcze wyraźniej; niechaj Jego obecność będzie tak potężna w naszym życiu, abyśmy nie mieli wątpliwości, że On działa w nas tak, jak działał w Kościele pierwszych chrześcijan.

Weźmijcie Ducha Świętego! - dzisiaj te słowa wypowiada ponownie Jezus Chrystus do nas, do uczniów chrześcijan XXI wieku.

Jedyna w swoim rodzaju jest to prawdziwe rękodzieło prosto z Grecji. Ikony są sygnowane i potwierdzone certyfikatem.  Ikona została wykonana na desce i ozdobiona jest złotą temperą.

Nie uchwyci go twoje oko, ale rozpozna serce. Znajdujesz się w kręgu ikony tak jak w kręgu niewyczerpanej miłości Bożej tkliwej, czułej, pełnej łaskawości. Ikona jest znakiem niezmiernej łaskawości Boga względem ciebie. Poczuj się człowiekiem, do którego Bóg przychodzi w swej bezmiernej łaskawości - w Świętym. Niech cię ogarnie prawdziwe zaufanie. Milcząc przyjmuj, nasłuchując oczekuj, oczekując - pragnij, pragnąc - milcz...

Do kompletu