Dewocjonalia - obrazek srebrny papież Jan Paweł II Pamiątka na komunię - Anka Biżuteria

Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Elegancki obrazek święty ze srebra

Propozycja dedykowana rodzicom, wujkom i dziadkom, a także wszystkim osobom, które chcą podarować najbliższym wyjątkową pamiątkę o symbolice religijnej. Prezentowany obrazek Jan Paweł II to najwyższa jakość, zestawiona z wytworną elegancją i skromnością. Pomysł tego rodzaju doskonale sprawdza się przy ważnych uroczystościach, jak Komunia czy Chrzest.

Srebrny obrazek z Papieżem Janem Pawłem II - 5,4x15cm GRAWER Zobacz większe
Napisz opinię
Srebrny obrazek z Papieżem Janem Pawłem II - 5,4x15cm GRAWER

Srebrny obrazek z Papieżem Janem Pawłem II - 5,4x15cm GRAWER


Srebrny obrazek z Papieżem Janem Pawłem II - 5,4x15cm GRAWER

Cena (brutto):

100,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Piękny srebrny obrazek z Papieżem Jan Paweł II

wymiary: 5,4cm x 15cm

Prześliczny "obrazek srebrny papież" wykonany z dbałością o każdy detal przez włoską firmę. Posiada możliwość zawieszenia na ścianie i postawienia. Tył obrazka wykonany z drzewa wysokolakierowanego w kolorze wiśni

 Uwaga teraz grawer Gratis!

Wyjątkowe pomysły ze srebra na prezent

Obrazki srebrne Chrzest czy Komunia są rozwiązaniem, które staje się ponadczasowym pomysłem. Włoskie wykonanie połączone z materiałami najwyższej jakości, sprawia, iż takie pamiątki służą przez lata, przypominając dzieciństwo oraz ważne wartości religijne. Przedstawiony powyżej srebrny obrazek, prezentujący wizerunek Jana Pawła II jest koncepcją, dedykowaną zarówno dzieciom jak i dorosłym. Tył przedmiotu został wykonany z drzewa wysokolakierowanego w kolorze wiśni. Obecność niewielkiej zawieszki, jak i wygodne stopki umożliwia zawieszenie produktu na ścianie, bądź swobodne postawienie go na półce. Pomysł zachwyca dbałością o detale, dlatego cieszy się ogromną popularnością.

Srebrne upominki komunijne dla chłopca

Chcąc podarować coś wyjątkowego swojej pociesze, warto zwrócić uwagę na wspaniale wykończone, srebrne obrazki z wizerunkami świętych. Ich obecność stanie się dowodem miłości oraz chęcią przekazania dziecku ważnych wartości chrześcijańskich. Produkt nadaje się i na Komunię i na Chrzest, dlatego dobrze jest zastanowić się nad jego zakupem.

Do kompletu