Obrazek srebrny - MADONNA Z DZIECIĄTKIEM - 8 cm* 8 cm Zobacz większe

Napisz opinię


Obrazek srebrny - MADONNA Z DZIECIĄTKIEM - 8 cm* 8 cm

Cena (brutto):

80,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Obrazek srebrny MADONNA Z DZIECIĄTKIEM    - Pamiątka na na Chrzest , Pamiątka na Komunie, Rocznicę , z okazji Ślubu itp.

Wymiary: 8 cm x 8 cm

      Grawer do obrazka gratis - ilość znaków jest ograniczona        rozmiarem  

HQ -    Najwyższa jakość wykonania!

Nieprzemijająca pamiątka z okazji Chrztu, Komunii, Rocznicy, Ślubu itp  .

Propozycja pamiątki na Pierwszą Komunię Świętą

Rozwiązanie, które zachwyca i zaskakuje zarazem. wyjątkowy obrazek, przedstawiający wizerunek Matki Boskiej z Dzieciątkiem. Całość, wykonana w wysokie próbie srebra i aluminium, odznacza się perfekcyjnością w najmniejszym detalu. Produkt został wzbogacony obecnością lakierowanego drewna w kolorze wiśni, który nie tylko ociepla konstrukcję, ale również zwiększa jego atrakcyjność wizualną. Pomysł od włoskiej marki Valenti cieszy się uznaniem na całym świecie, gdyż niesie za sobą fantastyczne wzornictwo oraz sakralną symbolikę, tak ważną podczas istotnych uroczystości.

Srebrne obrazki na każdą okazję

Co na chrzciny? Wyjątkowy obrazek Matki Boskiej z Dzieciątkiem. Nieprzemijająca pamiątka, która dzięki świetnemu wykonaniu, posłuży przez wiele, długich lat. Koncepcja wzmocniona i zabezpieczona specjalnym lakierem ochronnym jest odporna na działanie warunków atmosferycznych oraz na upływ czasu. Produkt może zostać powieszony na ścianie bądź postawiony przy łóżeczku. Z pewnością doskonale skomponuje się z każdym dziecięcym pokojem.

Do kompletu

Inni klienci oglądali również: