Kategorie

Certyfikat

Certyfikat
Medalik Matka Boska Cudowna srebro -Duży Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Ogladajac grafike ze zdjeciami medalikow.Zwrocilam uwage bo byly ladne ,dlatego podswietliłam strone i zamowiłam.Zawieszka ładna duży wyboru przrsylka ladnie zapakowana i bardzo szybko dotarla .Od chwili wplaty do otrzymania monelo 3 dni szybko i solidnie.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Medalik Matka Boska Cudowna srebro -Duży

Medalik Matka Boska Cudowna srebro -Duży


Medalik Matka Boska Cudowna srebro -Duży

72.M164

Cena (brutto):

57,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Srebrny medalik Matka Boska Cudowna  - duży


Srebro próba: 925,
Waga medalika: ~1,5 g
Wielkość medalika: 2,5 cm medalik z zawieszką/ szerokość do 1,3 cm

Opakowanie Gratis - jak  na zdjęciu.

Śliczny medalik z wizerunkiem Matki Boskiej Cudownej wykonany ze srebra. Srebro jest świecące, a sam medalik jest dwustronny.

Cudowny Medalik znany jako Medalik Cudownego Poczęcia. Matka Boża prosiła, aby wszyscy nosili ten cudowny medalik, za pośrednictwem Św . Katarzyny Laboure, której ukazała się Najświętsza Maria Panna i poleciła jej rozpowszechnić ten wizerunek.

Wszyscy , którzy będą nosić ten cudowny wizerunek dostąpią cudownej łaski.

Awers medalika przedstawia Najświętszą Maryję Pannę stojącą na kuli ziemskiej, a swą stopą miażdży węża czyli szatana. Z jej rąk wychodzą promienie, które symbolizują łaski, o które prosimy. Natomiast dookoła widnieje tekst: "O Maryjo bez grzechu poczęta , módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy"

Na rewersie znajduje się duże "M", nad którym jest krzyż, który mówi o uczestnictwie Matki w męce Chrystusa. Wokoło znajduje się 12 maleńkich gwiazd , które tworzą koronę Niepokalanej. I serce Maryii przebite mieczem - to symbol jej bólu.

Do każdegop medalika dodajemy obrazek wraz z modlitwą.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu