Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Stylowa kartka na imieniny

Anka Biżuteria dba, by wszystkie produkty znajdujące się w jej sklepie odznaczały się oryginalnością i dobrym smakiem. Dlatego też kartka imieninowa zaprezentowana na tej stronie stanowi całkowicie odmienną koncepcję, od tych dostępnych w sklepach stacjonarnych. To perfekcyjna ręczna robota i unikalne wzornictwo, które zachwyca wszystkich.

Kartki ręcznie robione W DNIU IMIENIN Zobacz większe
Napisz opinię
Kartki ręcznie robione W DNIU IMIENIN

Kartki ręcznie robione W DNIU IMIENIN


Kartki ręcznie robione W DNIU IMIENIN

K21-02

Cena (brutto):

18,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Wielkość kartki: 10 cm/20 cm 

Kartka może być spersonalizowana .

Życzenia proszę przesłać po złożeniu zamówienia na maila.

Fenomenalna ręcznie robiona kartka życzenia

Pomysł unikalny, wykonany z zamiłowania do piękna i elegancji. Prosta, subtelna kartka imieninowa z pewnością pomieści osobiste życzenia, wywołując uśmiech na twarzy obdarowanego. Produkt wysokiej jakości posiada delikatne, pastelowe kolory, przez co wydaje się romantyczny i magiczny zarazem. To rozwiązanie, którego z pewnością na próżno szukać w stacjonarnych sklepach. Rozwiązanie posiada efektowny kwiat, zamknięty w klasycznej ramce na papierze o dekoracyjnej aplikacji. Całość będzie stanowić miły dodatek do kwiatów czy biżuterii.

Oryginalne życzenia imieninowe na karcie

Propozycja od Anka Biżuteria to nie tylko dodatek ręcznie wykonany, ale również możliwość zawarcia w jego wnętrzu indywidualnych, osobistych życzeń czy wyrażenia uczuć. Pomysł dedykowany wszystkim osobom mającym imieniny będzie stanowił wieloletnie wspomnienie ważnego wydarzenia oraz pamiątkę chwytającą za serce.

Do kompletu

Inni klienci oglądali również: