Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Stylowa kartka na imieniny

Anka Biżuteria dba, by wszystkie produkty znajdujące się w jej sklepie odznaczały się oryginalnością i dobrym smakiem. Dlatego też kartka imieninowa zaprezentowana na tej stronie stanowi całkowicie odmienną koncepcję, od tych dostępnych w sklepach stacjonarnych. To perfekcyjna ręczna robota i unikalne wzornictwo, które zachwyca wszystkich.

Kartki ręcznie robione W DNIU IMIENIN Zobacz większe

Napisz opinię

Kartki ręcznie robione W DNIU IMIENIN

Kartki ręcznie robione W DNIU IMIENIN


Kartki ręcznie robione W DNIU IMIENIN

K21-02

Cena (brutto):

18,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Wielkość kartki: 10 cm/20 cm 

Kartka może być spersonalizowana .

Życzenia proszę przesłać po złożeniu zamówienia na maila.

Fenomenalna ręcznie robiona kartka życzenia

Pomysł unikalny, wykonany z zamiłowania do piękna i elegancji. Prosta, subtelna kartka imieninowa z pewnością pomieści osobiste życzenia, wywołując uśmiech na twarzy obdarowanego. Produkt wysokiej jakości posiada delikatne, pastelowe kolory, przez co wydaje się romantyczny i magiczny zarazem. To rozwiązanie, którego z pewnością na próżno szukać w stacjonarnych sklepach. Rozwiązanie posiada efektowny kwiat, zamknięty w klasycznej ramce na papierze o dekoracyjnej aplikacji. Całość będzie stanowić miły dodatek do kwiatów czy biżuterii.

Oryginalne życzenia imieninowe na karcie

Propozycja od Anka Biżuteria to nie tylko dodatek ręcznie wykonany, ale również możliwość zawarcia w jego wnętrzu indywidualnych, osobistych życzeń czy wyrażenia uczuć. Pomysł dedykowany wszystkim osobom mającym imieniny będzie stanowił wieloletnie wspomnienie ważnego wydarzenia oraz pamiątkę chwytającą za serce.

Do kompletu