Kategorie

Certyfikat

Certyfikat
Ikona Matka Boża Całująca - ikona grecka Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Bardzo ładna Ikona z matką Boską. Dewocjonalia w tym sklepie kupowałam już wielokrotnie i zawsze wszystko było ok. Pomysł na prezent na Komunię, chrzest czy pamiątka ślubu. Polecam bo wykonanie zachwyca.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Ikona Matka Boża Całująca - ikona grecka

Ikona Matka Boża Całująca - ikona grecka


Ikona Matka Boża Całująca - ikona grecka

316.4

Cena (brutto):

140,00 zł

+ koszty wysyłki

Ten produkt nie występuje już w magazynie

IKONA MATKI BOŻEJ CAŁUJĄCEJ

WIELKOŚĆ IKONY:  14 CM/18 CM

Ikony mają za zadanie pogłębiać życie duchowe, wprowadzać do modlitwy.Modlitwa przed ikoną związana jest z określonym rytuałem: przy zapalonych świecach wierni kłaniają się przed ikonami, całują je.

Jedyna w swoim rodzaju jest to prawdziwe rękodzieło prosto z Grecji. Ikony są sygnowane i potwierdzone certyfikatem.  Ikona została wykonana na desce i ozdobiona jest złotą temperą.

Nie uchwyci go twoje oko, ale rozpozna serce. Znajdujesz się w kręgu ikony tak jak w kręgu niewyczerpanej miłości Bożej tkliwej, czułej, pełnej łaskawości. Ikona jest znakiem niezmiernej łaskawości Boga względem ciebie. Poczuj się człowiekiem, do którego Bóg przychodzi w swej bezmiernej łaskawości - w Świętym. Niech cię ogarnie prawdziwe zaufanie. Milcząc przyjmuj, nasłuchując oczekuj, oczekując - pragnij, pragnąc - milcz...

Do kompletu