Filtr

Dostępność

  Certyfikat

  Certyfikat

  IKONY SREBRNE

  Ikony srebrne obrazują postaci religijne, wydarzenia oraz nawiązują często do ceremonii religijnych. Dlatego też na chrzest, komunię, bierzmowanie, czy z okazji ślubu

  rodzice chrzestni decydują się na taki upominek. W naszym sklepie AnKa Biżuteria znajdziesz różnego rozmiaru i wzoru obrazy święte idealne na prezent dla bliskiej osoby.

  Ikony srebrne, jako tradycja chrześcijańska

  Doskonałym prezentem upamiętniającym każde duchowne wydarzenie jest święty obraz, który przedstawia postacie świętych, czy też symbole religijne. Z roku na rok zyskuje to coraz większą popularność, szczególnie że na takim obrazie możemy spersonalizować wybrany przez nas grawer. Może to być coś osobistego, jak i wysublimowana dedykacja.

  Małżonkom daruje się najczęściej obraz – ikona srebrna Świętej rodziny na ich ślub. Ma im to przypominać o ciągłym udoskonalaniu się w małżeństwie, wspólnym budowaniu ciepła rodzinnego z pełną miłością.

  Podarowana w ten sposób srebrna ikona będzie nadzwyczajną pamiątką, która w symboliczny sposób będzie przypominała o osobie, od której otrzymaliśmy prezent, a także o niezwykłym wydarzeniu, na którym go dostaliśmy.

  Ikony srebrne w sklepie AnKa Biżuteria

  Oferowane przez nasz sklep AnKa Biżuteria ikony srebrne symbolizują oddanie się religii, wierze oraz duchowości. Obraz ma także przypominać o ważnych uroczystościach tj. przyjmowanie sakramentu chrztu, komunii, bierzmowania czy małżeństwa. W większości przypadków oferujemy grawer gratis. Może to być wasz ulubiony cytat, mądrość dla osoby, która przyjmie ten wyjątkowy prezent, bądź fragment z Pisma Świętego.

  Zakupione w naszym sklepie ikony srebrne z pewnością wniosą do waszego wnętrza dużo ciepła i dobrej atmosfery. Mogą stać się także ozdobą salonu, czy pokoju ze względu na precyzyjność wykonania. Piękno, jakie oddaje obraz, przekazuje nam wiele do myślenia, a szczególnie nad tajemnicami wiary.

  W sklepie AnKa Biżuteria oferujemy bardzo wysoką jakość wykonania, połączoną z przyzwoitą ceną srebrnych ikon. Każdy produkt jest traktowany ze szczególną delikatnością oraz dbałością.