Filtr

Dostępność

  Certyfikat

  Certyfikat

  Srebrne Pamiątki

  Pamiątki srebrne na komunię, urodziny oraz pamiątki na chrzest i inne okazje związane z religią: obrazki ze srebra, srebrnych krzyżyki i medaliki.

  Pamiątki srebrne idealnym podarunkiem dla najbliższych

  Znalezienie prezentu dla ukochanej osoby bywa nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza, gdy okazją jest chrzest, komunia święta lub ślub. Wśród licznych pomysłów, szczególnym zainteresowaniem cieszą się srebrne dewocjonalia, stanowiące unikalne i ponadczasowe pamiątki dla najbliższych w każdym wieku.

  Sklep Anka Biżuteria oferuje wyjątkowe rozwiązania, pozwalające na przekazanie ukochanej pociesze ważnych wartości i uczuć osoby obdarowującej. Urokliwe, a zarazem skromne srebrne pamiątki w postaci medalików czy obrazków z pewnością pozostaną na długo w pamięci dziecka. To perfekcyjnie wykonane drobiazgi, charakteryzujące się motywami religijnymi. Idealnymi na ważne w życiu malucha wydarzenia. Propozycja naszego sklepu skierowana jest do wszystkich, którzy chcą podarować coś więcej, niż klasyczną zabawkę.

  Pamiątki na chrzest dla najmłodszych – czy warto?

  Chrzest święty to wydarzenie ważne dla całej rodziny. Warto, aby także najmłodsza pociecha pamiętała o nim przez długi czas. Wyjątkowe obrazki srebrne z wizerunkiem Świętej Rodziny czy Janem Pawłem II są propozycją unikalną i oryginalną zarazem. Idealnie dopracowane, wzbogacone eleganckim drewnem posłużą jako pamiątka dla dziecka przez wiele lat. Dewocjonalia srebrne cieszą się popularnością niezależnie od panujących trendów, dlatego w naszej ofercie nie mogło ich zabraknąć. Pamiątka na chrzest musi bowiem być podarunkiem od serca, przekazującym miłość i troskę otaczających osób. Warto więc zdecydować się na taką formę, gdyż jej obecność przypomni obdarowanemu o najbliższych osobach, w każdej sytuacji.

  Srebrne pamiątki dla dziewczynki i chłopca – co wybrać?

  Decydując się na zakup prezentu dla dziecka, dobrze wybrać rozwiązanie uniwersalne, niosące za sobą wartościowy przekaz. Dlatego Anka Biżuteria poleca prześliczne medaliki ze srebra, dedykowane zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Subtelne łańcuszki w połączeniu z ciekawymi zawieszkami mogą towarzyszyć dziecku przez długi czas. Klasyczne krzyżyki srebrne są pewnego rodzaju standardem, prezentowanym podczas takich uroczystości jak Komunia Święta. Srebrne pamiątki w takim wydaniu sprawdzą się zarówno w przypadku rodziców chrzestnych, jak i dalszej rodziny. Ciekawą koncepcją są także srebrne obrazki, mające miejsce na osobistą dedykację. Można je postawić przy łóżku bądź powiesić na ścianie, dzięki czemu towarzyszą dziecku przez wiele lat. Sklep internetowy Anka Biżuteria posiada szeroką gamę produktów, z których każdy wybierze coś wyjątkowego.

  Srebrne krzyżyki, które nigdy nie wychodzą z mody!

  Pamiątki srebrne oferowane w naszym sklepie to nowoczesność i skromność zarazem. Wyjątkowe i wiecznie modne krzyżyki ze srebra czy srebrne obrazki staną się idealnym rozwiązaniem na każdą kieszeń. Doskonale wykonane, prezentujące motywy religijne – doskonałe na komunię czy chrzest. Takie pamiątki ze srebra docenią wszyscy.

  Średnia ocena produktów kategorii: 5,0/5 - 442 opinie klientów.