Pierścionki z tygrysim okiem

Pierścionek srebrny z tygrysim okiem w sklepie AnKa Biżuteria zachwyca swoim designem i skromną elegancją, pierścionki srebrne o prostej formie zachwycą każdą kobietę, a owalny kamień dopasuje się do każdej okazji. 

Tygrysie oko jako niepowtarzalna ozdoba

Tygrysie oko jest to odmiana kwarcu, ma złocisty lub złocistobrązowy kolor. Jest atrakcyjnym i popularnym kamieniem kolekcjonerskim i ozdobnym, znakomicie sprawdza się w najróżniejszych dodatkach biżuteryjnych, takich jak pierścionki. Jego znakiem rozpoznawczym są charakterystyczne migoczące pasy, dlatego biżuteria z tym kamieniem jest tak oryginalna. Efekt lśnienia w przypadku tygrysiego oka dają wtopione w kwarc włókna pospolitego tremolitu, a także rzadziej spotykanych krokidolitów.

Tygrysie oko jest kamieniem dla alergików, łagodzi jej objawy, stany zapalne dróg oddechowych, wyostrza wzrok, ma dobry wpływ na układ trawienny. Daję siłę przebicia, poszerza horyzonty, wspiera nowe projekty, pomaga w strachu, zmartwieniu, zamieszaniu.  

Pierścionki z tygrysim okiem w sklepie AnKa Biżuteria

Pierścionki srebrne są popularną ozdobą, która towarzyszy kobietom już od wieków. W naszym sklepie możesz znaleźć pierścionki srebrne z tygrysim okiem w prostej formie, a owalny kamień będzie zachwycał swoim wzorem i skromną elegancją. Sklep AnKa Biżuteria odznacza się precyzją wykonania oraz dobrym smakiem, idealnie pasującym kobietom w różnym wieku. Biżuteria z obecnością kamienia tygrysie oko to coś więcej niż klasyczny dodatek, pierścionek ze srebra z tym kamieniem zachwyci nie jedną kobietę, poszukującą stylowych i niebanalnych ozdób, jest to świetny pomysł, by obdarować nim ukochaną osobę.