Pierścionki z surphanitem

Pierścionki z serpentynitem to niepowtarzalna biżuteria w kolorze ciemnej zieleni z białą mgiełką tworzącą piękny pejzaż, jest to niepowtarzalna biżuteria dla kobiet ceniących oryginalność. 

Serpentynit i jego właściwości

Serpentynit jest to skała metamorficzna, powstała w wyniku metasomatozy hydrotermalnej. Jego nazwa pochodzi od minerałów serpentynowych, które są głównym składnikiem tej skały, z łaciny ,,serpens" -żmija, wąż nazywana z uwagi na plamiste zabarwienie, ale także na żyłkową i falistą budowę. Serpentynit jest to kamień o kruchej, silnie spękanej budowie, występuje naj częściej w barwie zielonej, niebieskozielonej, czerwonej, brunatna, żółta lub czarna. Skały zasadowe powstają na dnach oceanów, tworząc skorupę oceaniczną, dlatego serpentynity wydobywane dziś na lądach, są pozostałościami po dawnych oceanach. Serpentynit posiada także właściwości zdrowotne, reguluje pracę nerek, oczyszcza krew, stymuluję produkcję hemoglobiny i czerwonych ciałek krwi, leczy ukąszenia, użądlenia i różnego rodzaju wysypki. Pozwala uchronić przed infekcjami i zatruciami, pomocny w przepuklinie, pomaga usuwać toksyny z organizmu, a także przywraca właściwą gospodarkę hormonalną. Serpentynit wzmacnia rozwagę, koncentrację i pamięć. 

Pierścionki z serpentynitem w sklepie AnKa Biżuteria 

Pierścionki z serpentynitem w sklepie AnKa Biżuteria to elegancka i unikalna biżuteria, pierścionki z naszego sklepu będą wspaniałym prezentem, gdyż naturalny kamień zawsze jest oryginalną ozdobą, nie ma takich samych dwóch kamieni. Pierścionki w naszym sklepie zostały zrobione z dbałością o każdy szczegół, są często związane z wyjątkowymi dla nas chwilami, mają sentymentalne znaczenie, dlatego warto wybrać coś niepowtarzalnego.