Pierścionki z mystic topazem

Pierścionki z mystic topaz, zachwycają nie tylko swoim mieniącymi się niebiesko-zielonymi kolorami, ale także różnorodnymi, unikalnymi wzorami, dzięki czemu pierścionki z tym kamieniem są tak wyjątkowe.

Pierścionki z efektownym mystic topaz

Cechą szczególną kamienia jest wyjątkowy kolor, który mieni się wszystkimi kolorami tęczy. Mystic topaz zachwyca całą paletą barw od żółtego, czerwonego, różowego, poprzez fioletowy, niebieski i zielony. Mystic topaz naturalnie nie występuje w tej formie, jest to naturalny kamień topazowy, który został poddany wysokiej temperaturze, dzięki czemu zachwyca olśniewającym efektem kolorystycznym. Bardzo ceniony przez jubilerów i chętnie wykorzystywany ze względu na swoje walory kolorystyczne do produkcji biżuterii, który od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Pierścionki z mystic topaz, są niezwykle efektowne, przyciągają wzrok i w efektowny sposób uzupełniają strój wieczorowy, ale także sprawdzą się do stylizacji dziennych, różnią się od siebie bowiem, barwą, odcieniem oraz intensywnością blasku, staną się także oryginalnym pomysłem na prezent.

Pierścionki z mystic topaz w sklepie AnKa Biżuteria

Pierścionki z mystic topaz w naszym sklepie to stylowy, barwny i pełen szyku dodatek, który nie tylko będzie doskonałym uzupełnieniem wieczorowej stylizacji, ale także efektownym dodatkiem na co dzień. Pomimo swojej nazwy, mystic topaz nie jest odmianą topazu, jest minerałem poddanym obróbce termicznej z białego naturalnego topazu. W zależności od metalu, którym jest pokryty czy to chrom, czy też tytan, uzyskuje różne odcienie, tworząc niepowtarzalny efekt koloru tęczy. Biżuteria z mystic topaz ceniona jest ze względu na wysoki połysk kamienia. W AnKa Biżuteria pierścionki z mystic topaz zachwycają grą kolorów wewnątrz kamienia, tworząc eleganckie i efektowne dodatki. Nasza biżuteria z mystic topaz pasuje do wielu stylizacji i każdego stylu, a także będzie przyciągała wzrok każdego, jest to pożądana ozdoba bez względu na wiek.