Naszyjniki z kwarcem różowym - AnkaBizuteria.pl

Naszyjniki z kwarcem różowym

Biżuteria z różowym kwarcem jest niezwykle piękna, ale także trwała, uważa się, że jest swoistym amuletem odpędzającym zło, ma za zadanie uzdrawiać nasze relacje ze światem i ludźmi. Ten przepiękny, magiczny kamień został użyty do wykonania biżuterii najwyższej jakości.

Kwarc różowy jako kamień miłości

Ten kamień szlachetny występuje w wielu odcieniach różu, od zabarwienia bladoróżowego, poprzez głęboki róż, kończąc na różowoczerwonym, jego zabarwienie spowodowane jest obecnością manganu lub tytanu, w zależności od ich proporcji zależy jego nasycenie. W szczególności dużym zainteresowaniem cieszą się kamienie o opalizujące o głębokiej barwie, taki dodatek do naszyjników robi ogromne wrażenie.  Kwarc różowy cieszy się dużą popularnością wśród kolekcjonerów i jubilerów, jest to kamień wykorzystywany do wyrobu biżuterii, przedmiotów użytkowych i dekoracyjnych. Jest nazywany także ,,kamieniem artystów" inspiruje i ożywia twórcze myślenie. Kwarc różowy nazywany także kamieniem miłości, w różnych aspektach życia, pomaga w przyciąganiu miłości i przyjaźni, ma zapewnić powodzenie u płci przeciwnej, a także dawać szczęście w związku. Stosowany jest także do zabiegów upiększających, wpływając korzystnie i kojąco na skórę, uelastycznia ją i eliminuje zmarszczki. 

Naszyjniki z kwarcem różowym w sklepie AnKa Biżuteria 

Kwarc różowy ma duże znaczenie kolekcjonerskie jako kamień ozdobny, znalazł także swoje zastosowanie w jubilerstwie. W sklepie AnKa Biżuteria naszyjniki z kwarcem różowym wykonane zostały z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Naszyjniki w naszym sklepie zaskakują swoją subtelnością, blaskiem i urokiem, są wyśmienitym prezentem w celu wyrażania swojej miłości. Biżuteria z kwarcem różowym będzie miała pozytywny wpływ na tego, komu jest podarowana. Niebanalny kolor kamienia sprawia, że wykonane z niego naszyjniki, są wyjątkowe, jest to biżuteria, która zdobi kobietę na co dzień, ale także na wielkie wyjścia.