Komplety biżuterii z ametystem

Subtelna barwa ametystu kojarzona jest z romantyzmem i kobiecością, komplety wykonane z tym pięknym niepowtarzalnym kamieniem stały się bardzo pożądaną ozdobą, a jakość i oryginalność wzorów, nadal jest ponadczasowa. 

Ametyst znaczenie i właściwości kamienia

Ametyst jest to kamień szlachetny należący do grupy kwarców, w zależności od miejsca, występuje w barwach od ciemnopurpurowej, jasno i ciemnofioletowej, fioletowo-czerwonej, wrzosowej i jasno-wrzosowej. Jego barwa nie jest trwała, blednie pod wpływem promieni słonecznych. Jest to kamień twardszy od stali, najcenniejszy uważa się za najciemniejszy okaz, nazywany również kamieniem harmonii i relaksu. Pomaga lepiej radzić sobie z emocjami, lepiej spać, uwolnić się od napięcia i zmęczenia, symbolizuje władzę, czystość fizyczną i duchową. 

Ametyst pomaga zadbać o harmonię i przywrócić uczucie w związku, polecany jest szczególnie dla osób spod znaku Ryb, Wodnika, Barana, Strzelca i Bliźniąt. 

Działa silnie przeciw migrenom, leczy bezpłodność, bezsenność, przezwycięża alkoholizm, dobrze wpływa na pracę wątroby, uwalnia od rozmaitych uzależnień. Ma też zbawienny wpływ na umysł i mózg, uspokaja i koi, uspokaja wzburzone emocje, łagodzi skutki stresu, a także leczy choroby skóry. Wzmacnia układ odpornościowy, zmniejsza zasinienia, bóle i obrzęki. 

Komplety biżuterii z ametystem w sklepie AnKa Biżuteria 

Ametyst jest bardzo cenionym i popularnym kamieniem jubilerskim, z którego jest wytwarzana piękna biżuteria w naszym sklepie. Biżuteria srebrna lub pozłacana w naszym sklepie stanowi unikalną i nowoczesną ozdobę, jest to nieodłączny dodatek dla kobiety nowoczesnej, ceniącej sobie piękno oraz oryginalne, niepowtarzalne wzory. Biżuteria ze sklepu AnKa Biżuteria stworzona jest w taki sposób, by pasowała do każdej stylizacji, oraz kobiety niezależnie od jej wieku, a komplety biżuterii z ametystem są niebanalnym dodatkiem, odznaczającym się subtelnością i kobiecością, dodają pewności siebie i zachwycają każdego.   

 

Średnia ocena kompletów biżuterii z ametystem kategorii: 5,0/5-114 opinie klientów.