Kolczyki Szmaragd

Kolczyki, tak jak żadna inna biżuteria damska, pięknie podkreślają kobiecą urodę. A dzięki kolorowym kamieniom szlachetnym takim jak szmaragd, przyciągają wzrok i sprawiają, że każda kobieta na świecie pragnie posiadać choć jedną parę tej wyjątkowej biżuterii.

Kolczyki jako wyjątkowa biżuteria

Kolczyki to jeden z najpopularniejszych dodatków biżuteryjnych, a zielony szmaragd to jeden z najbardziej poszukiwanych kamieni szlachetnych. Dzięki wspaniałej, intensywnej zieleni szmaragd jest jednym z najbardziej fascynujących kamieni, ponieważ taki kolor rzadko występuje w naturze. Prawidłowo dobrane kamienie szlachetne oprawione w wysokiej jakości metale szlachetne podkreślą każdą osobowość, ponadczasowe piękno zawsze kojarzy się z luksusem i przepychem, a zielone kamienie szlachetne, które lśnią kolorami szczęścia i nadziei, są eleganckie i sprawiają uśmiech na twarzy każdej kobiety. Najważniejszą cechą cennego szmaragdu jest jego wyjątkowy połysk i piękny kolor, kolczyki ze szmaragdem przyciągają wzrok oryginalną barwą, głęboka zieleń, jest zawsze niezwykle modna, będzie to świetny pomysł na wyjątkowy prezent dla każdej kobiety.

Kolczyki ze szmaragdem w sklepie AnKa Biżuteria

Szmaragdy to kamienie szlachetne o niepowtarzalnej barwie. Zawdzięczają ją działaniu jonów chromu, rzadko wanadu i żelaza. Kolczyki ze szmaragdem to symbol elegancji oraz klasy. Uwielbiane przez gwiazdy filmowe, obecne są także w naszej ofercie. Nawet małe kolczyki damskie z tym wyjątkowym kamieniem robią duże wrażenie. Ponadczasowy styl sprawia, że pasują one właściwie na każdą okazję. Zarówno kolczyki srebrne, jak i złote są idealną oprawą do szmaragdów. Bez względu na to, czy kolczyki są minimalistyczne, czy bogato zdobione, pięknie oszlifowane kamienie oprawione w szlachetny metal, wydają się chłodne, ciepłe, żywe, mocne lub powściągliwe, w zależności od wzoru, każdy znajdzie tutaj idealne kolczyki ze szmaragdem dla siebie. Od ponadczasowych i klasycznych po nowoczesne i modne, w naszym internetowym sklepie z biżuterią znajdziesz prawdziwe „perełki ze szmaragdem”, w których z pewnością natychmiast się zakochasz.

Średnia ocena kolczyków ze szmaragdem kategorii: 5,0/5 - 198 opinie klientów