Kolczyki Surphanite

Kolczyki srebrne z serpentynit w sklepie AnKa Biżuteria to ozdoby, które podkreślą Twój indywidualny styl. 

Serpentynit i jego właściwości

Znakiem rozpoznawczym serpentynitu jest naturalny rysunek kamienia, który można podziwiać przede wszystkim na większej biżuterii, stonowana kolorystyka serpentynitu uczyni z kolczyków uniwersalny dodatek do wielu zestawień. 

Serpentynit posiada barwę zieloną, niebieskozieloną, czerwoną, żółta lub czarną, jest skałą zwięzłą, kruchą, często silnie spękaną poprzecinaną licznymi żyłkami wtórnych minerałów takich jak: kwarc, chalcedon, opal i in. Ten oryginalny kamień występuje wyłącznie w Polsce i wydobywa się go w tylko jednej kopalni. Skomplikowana struktura, nietypowa barwa oraz niewielka skala wydobycia czynią z niego kruszywo wyjątkowe i atrakcyjne. 

Jego nazwa pochodzi od jego falistej, żyłkowatej struktury, w połączeniu z plamistym zabarwieniem, nazwa kamienia odnosi się bezpośrednio do węża (serpens-żmija, wąż).

Serpentynit jest kamieniem półszlachetnym korzystnym dla wszystkich znaków zodiaku, o właściwościach wyciszających, antystresowych, pomaga w leczeniu przeziębień. 

Delikatny, o lekko zielonej barwie kamień oczyszcza aurę, łagodzi stres uczuciowy i uspokaja. Idealny do wzmacniania więzi związanej z celem w życiu, świetnie oczyszcza psychikę, eliminując pozostałości starych dawnych niepowodzeń, również pochodzących od przodków. 

Serpentynit daje długowieczność, a także chroni przed ukąszeniem jadowitych stworzeń. 

Kolczyki z Serpentynit w sklepie AnKa Biżuteria

Kolczyki z serpentynitem to prawdziwie wyjątkowa ozdoba, ten naturalny kamień zawsze wygląda nieco inaczej, a różnice te widoczne są w jego strukturze i kolorze. Dzięki temu kolczyki damskie, w których się one znajdują, zawsze wyglądają niepowtarzalnie. Pasują do wielu strojów, dzięki czemu sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i podczas wieczornych wyjść, kolczyki srebrne dostępne w sklepie AnKa Biżuteria to ozdoby, które podkreślą indywidualny styl. 

Kolczyki z surphanitem to prawdziwie wyjątkowa ozdoba.

Ten naturalny kamień zawsze wygląda nieco inaczej, a różnice te widoczne są w jego strukturze i kolorze. Dzięki temu kolczyki damskie, w których się one znajdują, zawsze wyglądają niepowtarzalnie. Pasują do wielu strojów, dzięki czemu sprawdzają się zarówno na co dzień, jak i podczas wieczornych wyjść. Kolczyki srebrne dostępne w naszym sklepie to ozdoby, które podkreślą Twój indywidualny styl.