Kolczyki Mystic topaz

Kolczyki z mystic topaz będą doskonałym uzupełnieniem wieczorowej stylizacji. Stylowym, barwnym i pełnym szyku, zachwycą swoim blaskiem każdą wymagającą kobietę.

Barwna biżuteria z mystic topaz

Mistyczny topaz to minerał, który pomimo swojej nazwy nie jest odmianą topazu, ale jego nazwą handlową, którego kolor został następnie i powierzchownie zmieniony poprzez fizyczne osadzanie z fazy gazowej. Każda biżuteria z mystic topaz to niezwykle stylowa ozdoba, która jest szykowna i przyciąga wzrok niezwykłą kolorystyką. Kolczyki z mystic topaz podkreślają wspaniały smak i wyczucie stylu ich właściciela, wykonane z najwyższą starannością sprawią, że Twoja stylizacja na pewno nie będzie nudna. Kolczyki z mystic topaz mają również różnorodne unikalne wzory, dzięki czemu proces wyboru odpowiednich jest bardzo prosty, staną się wspaniałym pomysłem na prezent i wyjątkową ozdobą na każdą okazję, cudownie mieniąc się kolorami tęczy.

Kolczyki z mystic topaz w sklepie AnKa Biżuteria

Mistyczny topaz uzyskuje się przez poddanie bezbarwnego kamienia obróbce termicznej. Pokrycie kamienia cienką warstwą metalu szlachetnego nadaje mu wyjątkową barwę. Fasetowy szlif sprawia, że kamień zachwycająco rozprasza światło, mieniąc się w odcieniach fioletu i zieleni. Kolczyki z mystic topazem to delikatna biżuteria, która pasuje na każdą okazję. Niewielkie sztyfty są idealne do strojów codziennych, a większe modele dopełnią kreacje wieczorowe. Mystic topaz może zdobić zarówno złote, jak i srebrne kolczyki. W naszym sklepie znajdziesz kolczyki damskie zgodne z aktualnymi trendami. Błyszczące kolczyki przyciągają wzrok, podkreślając każdy strój i idealnie dopełnią Twoją stylizację. Kolczyki z mystic topaz pięknie prezentują się na uszach, są niezwykle kobiece i doskonałe dla każdego, niezależnie od wieku, będą świetnym pomysłem na prezent dla każdej stylowej kobiety.

Średnia ocena kolczyków z mystic topaz kategorii: 5,0/5 - 168 opinie klientów.