Kolczyki Kwarc różowy

Kwarc różowy znany jest też jako kamień miłości, wyróżnia się odcieniami różu w szerokiej gamie, od bardzo jasnych do tych intensywnych. Złote lub srebrne kolczyki z tym minerałem w sklepie AnKa Biżuteria,

sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i podczas romantycznej kolacji. 

Kwarc różowy i jego właściwości

Kwarc różowy to jeden z nielicznych kamieni w tym odcieniu, jak każdy kwarc jest twardy i zbudowany głównie z dwutlenku krzemu. Swoje charakterystyczne zabarwienie zawdzięcza domieszkom dwóch pierwiastków: tytanu i manganu, a od ich ilości i proporcji zależy, czy kwarc jest blady, średnio różowy, czy też bardzo intensywnie różowy. Najbogatsze złoża kwarcu różowego spotykane są na Madagaskarze i w Brazylii, choć występuje on również w południowej Afryce, na Sri Lance, w Ameryce Północnej, w Japonii, a nawet w Polsce.

Kwarc jest niezwykle często występującym minerałem, wyróżnia się wiele jego odmian, które w zależności od wrostków mogą się różnić wyglądem, popularne odmiany kwarcu to kwarc różowy, rutynowy, dymny.

Kwarc różowy zwany bywa Kamieniem Miłości, gdyż wedle tego, w co wierzą osoby zajmujące się ezoteryką, przyciąga miłość i przyjaźń, zapewnia powodzenie wśród płci przeciwnej i szczęście w związku, ale też pomaga pokonać kompleksy i pokochać siebie. Pomaga odnaleźć drogę do szczęścia w związku, wspomaga przy sercowych rozterkach, pozwala otworzyć się na miłość i przełamać nieufność, zwłaszcza tym osobom, które noszą w sobie urazę lub którym ktoś wcześniej złamał serce. 

Kolczyki z kwarcem różowym w sklepie AnKa Biżuteria

Kolczyki z kwarcem różowym prezentują się delikatnie i dziewczęco, minerał ten znany jest jako kamień miłości i wyróżnia się odcieniami różu w szerokiej gamie, od bardzo jasnych do tych intensywnych. Złote lub srebrne kolczyki w naszym sklepie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i podczas romantycznej kolacji. Równie dobrze prezentują się na zapięciu w formie bigla czy sztyftu, ponadto kolczyki damskie z kwarcem z naszej oferty pasują do każdego typu urody oraz wieku. 

Kwarc różowy jest uważany za kamień związany szczególnie z zakochanymi, w naszym sklepie można znaleźć kolczyki z tym kamieniem, będzie to idealny upominek dla ukochanej osoby jako dowód miłości, który ma przynosić szczęście w związku. 

Kolczyki z kwarcem różowym prezentują się delikatnie i dziewczęco.

Minerał ten znany też jako kamień miłości wyróżnia się odcieniami różu w szerokiej gamie – od bardzo jasnych do tych intensywnych. Złote lub srebrne kolczyki z tym interesującym minerałem sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i podczas romantycznej kolacji. Równie dobrze prezentują się na zapięciu w formie bigla czy sztyftu. Ponadto kolczyki damskie z kwarcem z naszej oferty pasują do każdego typu urody oraz wieku.