Kolczyki Dendrite

Dendryt zdobi kolczyki damskie i naszyjniki, najlepiej prezentuje się w delikatnej, klasycznej oprawie. Kolczyki z dendrytem są zawsze unikatowe, ze względu na to, że każdy kamień wygląda nico inaczej, są idealne dla osób ceniących indywidualizm. 

Dendryt unikatowy kamień 

Dendryt inaczej kryształ dendryczny, kształtem przypomina rozgałęzione drzewo, krzew lub liść paproci. Przykładem mogą być  płatki śniegu o różnych kształtach lub lodowe kwiaty na szybach. Dendryty często są mylone ze skamieniałościami roślin, ze względy na podobieństwo do roślin. Ich nazwa pochodzi od greckiego słowa ,,dendron" znaczącego ,,drzewo". Dendryty zazwyczaj tworzą tlenki lub wodorotlenki manganu i żelaza, przybierają wtedy ciemną barwę, można jednak znaleźć dendryty zbudowane z innych substancji, np. złota, powstają w wyniku szybkiej krystalizacji minerałów z roztworów infiltrujących drobne pęknięcia w skale lub płaszczyzny międzyławicowe. Dendryt jest odmianą chalcedonitu, przybiera kolor bezbarwny lub białawo-szary, nazywany kamieniem obrazkowym, to niepowtarzalne dzieło Matki Natury. Dendryty można także uzyskać w sposób sztuczny. 

Dendryt pomaga zachować tolerancję w stosunku do osób, które osądzają, prowadzić życzliwą i spokojną komunikację i precyzyjnie wyrażać swoje poglądy w razie konfliktu.  

Dendryt wspiera w sprawach trudnych i nieprzyjemnych, szczególnie jeśli dana osoba jest narażona na osobiste ataki, jest to kamień radości życia, jego energia zachęca, by żyć chwilą i tym, co jest tu i teraz, nie zamartwiać się przeszłością. Jest szczególnie mocno związany z królestwem roślin, pogłębia więź z naturą. Pomaga stabilizować emocje, daje oparcie w chwilach niepewności, pomaga także iść przez życie w zgodzie z tradycjami, wspomaga pracę naczyń krwionośnych, ma także zbawienny wpływ na układ nerwowy. 

Kolczyki z dendrytem w sklepie AnKa Biżuteria 

Biżuteria z dendrytem będzie symbolem wzrostu i przemiany, dendryt występuje w minerałach, czyniąc każdy egzemplarz unikatowym. Kamienie z dendrytem, są chętnie wykorzystywane w jubilerstwie, także w sklepie AnKa Biżuteria znalazły swoja wysoką pozycję. Dendryt zdobi kolczyki damskie w naszym sklepie, najlepiej prezentują się w delikatnej, klasycznej oprawie srebrnej, lub pozłacanej, każdy egzemplarz jest inny, unikatowy. Kolczyki z dendrytem stanowią oryginalną ozdobę dla kobiet ceniących naturalne piękno i niepowtarzalność.

Wzór dendrytu przypomina rozgałęzione drzewo, liść paproci czy płatek śniegu.

Występuje on na minerałach, czyniąc każdy egzemplarz unikatowym. Kamienie z dendrytami chętnie wykorzystywane są w jubilerstwie. Zdobią one kolczyki damskie czy naszyjniki. Najlepiej prezentują się w delikatnej, klasycznej oprawie. Kolczyki z dendrytem są zawsze unikatowe, ze względu na to, że każdy kamień wygląda nieco inaczej. Dlatego są one idealne dla osób ceniących indywidualizm. Z dendrytami komponują się zarówno kolczyki srebrne, jak i złote.

Średnia ocena kolczyków z dendrytem kategorii:5,0/5-89 opinie klientów.