Filtr

Dostępność
Kruszec
Kamień

Certyfikat

Certyfikat

Broszki z nocą Kairu

Broszki w naszym sklepie są wyjątkową ozdobą cenioną przez kobiety szukające elegancji, uważa się, że Noc Kairu przynosi właścicielowi szczęście i równowagę, nasze broszki z tym minerałem zachwycają, mnóstwem błyszczących drobinek.

Noc Kairu elegancja i styl

Jest to minerał syntetyczny, wytworzony przez człowieka. Jest to czarne szkło awenturynowe, wytwarza się je jak inne szkła tego typu, jednak dzięki dodatkowi kobaltu i manganu kryształy są bardziej srebrzyste. Ciemna barwa oraz mieniące się świetlne drobinki kojarzone są z rozgwieżdżonym niebem, dlatego też nazywany jest kamieniem czarnoksiężników lub nocy. Noc Kairu produkowany jest ze szkliwa i tlenków metali i nie występuje naturalnie wśród minerałów, drobinki metali wytrącają się w strukturze szklanej masy, tworząc efekt zwany awenturyzacją.  Noc Kairu dodaje sił noszącej go osobie, stabilizuje jej emocje oraz łagodzi wszelkie niepokoje, chroni swojego właściciela przed źle życzącymi mu ludźmi, ale również przed wszelkimi pomówieniami i złą sławą. 

Nocy Kairu przypisywane, są właściwości oczyszczające, ma sprzyjać spokojowi i racjonalnemu myśleniu oraz łagodzić emocje i chronić przed negatywną energią. Pozwala patrzeć w przyszłość, nie oglądając się na to co było. Jest także przydatny w walce z wszelkim bólem, przede wszystkim tym, który został wywołany przez artretyzm, reumatyzm i stany zapalne. Noc Kairu ma stabilizować emocje, może być wykorzystywany w stanach depresyjnych lub będzie odpowiedni dla osób zmagających się z nerwicą, działa korzystnie w walce ze stresem, biżuteria z tym niesamowitym kamieniem będzie swoistym amuletem kumulującym pozytywną energię. 

Broszki z Nocą Kairu w sklepie AnKa Biżuteria 

Biżuteria z Nocą Kairu w subtelny i intrygujący sposób podkreśla każdą stylizację, nadając jej wyjątkowego charakteru. Nasze broszki z Nocą Kairu wykonane w srebrnej oprawie w wysokiej próbie srebra 925 będą wyjątkowym prezentem dla bliskiej osoby, każdej kobiecie dodają gracji i elegancji w prosty, lecz wyrafinowany sposób. Broszki z Nocą Kairu są niezwykle wyjątkowe, intrygują i są pełne tajemniczości, będą świetnym pomysłem na prezent dla kobiet w każdym wieku.