Wisiorki z jaspisem

Wisiorki z jaspisem, są nienachalnym dodatkiem, podkreślą nie tylko stylizację, ale również nadadzą charakter i osobowość właścicielki. Wisiorki z tym kamieniem będą stanowiły finezyjny bądź skromny element garderoby, który będzie pasował do każdej okazji. 

Jaspis i jego właściwości

Jaspis może posiadać różną kolorystykę, kształty, oraz wzory, czerwony, zielony, niebieski, oceaniczny i wiele innych, dzięki temu każdy egzemplarz tego kamienia jest wyjątkowy, a biżuteria z niego wykonana będzie za każdym razem unikatowa, swoją nazwę wywodzi z greckiego, w której ,,iaspis", oznacza cętkowany kamień. Cechą charakterystyczną wszystkich jaspisów jest to, że są nieprzejrzyste i posiadają delikatny szklisty połysk. 

Jaspis jest wykorzystywany w ezoteryce jako pomoc w realizacji celów, pomaga zwiększyć wydajność, a także pomóc w organizacji pracy czasu, ocenie danej sytuacji, oraz w podejmowaniu trudnych decyzji, często jest nazywany kamieniem wspierającym. Ma także właściwości uspokajające, dlatego polecany jest dla osób nerwowych, zestresowanych i przepracowanych. 

Właściwości lecznicze jaspisu polegają głównie na oczyszczeniu ciała i wzmocnieniu systemu odpornościowego, pomaga w przezwyciężaniu depresji, a także pozwala zachować duchową równowagę.

Jaspis jest ceniony przez litoterapeutów przede wszystkim ze względu na właściwości oczyszczające, sprzyja on również utrzymaniu równowagi psychicznej, pomagając w walce ze stresem. Jaspis już w starożytności był wykorzystywany do ochrony organizmu przed stanami zapalnymi. 

Wisiorki z jaspisem w sklepie AnKa Biżuteria

Wisiorki z jaspisem w sklepie Anka Biżuteria zasługują na miano uniwersalnych, ponieważ wspaniale komponuje się z wieloma innymi minerałami. Jaspis mieni się różnymi barwami, jest to przepiękny kamień szlachetny wykorzystywany w naszym sklepie. Szukając czegoś odpowiedniego na podarunek dla bliskiej osoby, sklep AnKa Biżuteria pokazuje jak wisiorki z jaspisem, stanowią ponadczasowy prezent na każdą okazję, dla każdej kobiety ceniącej sobie piękno. Eleganckie wisiorki z jaspisem, które przyciągają wzrok na każdej randce, spotkaniu czy też na co dzień, będą odpowiedzią dla wymagających kobiet.