Pierścionki z akwamarynem - AnkaBizuteria.pl

Pierścionki z akwamarynem

Pierścionki z akwamarynem przyciągają swoim chłodnym, niebieskim odcieniem. Niezależnie od wyboru kruszcu, ten wyjątkowy kamień będzie wyjątkową ozdobą na każdej kobiecej dłoni.

Pierścionki z akwamarynem-chłodna elegancja

Jego nazwa pochodzi od dwóch łacińskich słów aqua marinus i oznacza „wodę morską”, co nawiązuje do jej zielonkawo-niebieskiego koloru. Akwamaryn jest znany ze swojej cudownej przejrzystości, która nadaje mu olśniewający wygląd. Piękny i zawsze tak elegancki, chłodny i uspokajający akwamaryn jest kamieniem osób, które urodziły się w marcu. Akwamaryn jest to kamień szlachetny, który jest twardy i bardzo wytrzymały, jak większość rzadkich kamieni szlachetnych idealnie nadaje się do wyrobów biżuterii w tym tak popularnych pierścionków. Akwamaryn różni się kolorem od jasnoniebieskiego po głęboki błękit, gdzie ten drugi jest bardziej pożądany. Uważa się, że akwamaryn, wydobywany w kilku miejscach na całym świecie, przynosi zdrowie i szczęście noszącemu, dlatego pierścionki z akwamarynem są ozdobą, której nie powinno zabraknąć w Twoim pudełku na biżuterię.

Pierścionki z akwamarynem w sklepie AnKa Biżuteria

Chłodny, niebieski odcień akwamarynu przyciągnął uwagę wielu miłośników mody, w naszym sklepie możesz znaleźć pierścionki z tym pięknym kamieniem szlachetnym, które będą świetnym dodatkiem do garderoby każdej kobiety ceniącej luksus. Pierścionki z akwamarynem mają niezrównany blask i połysk, decydując się na taką ozdobę, masz gwarancję trwałości i piękna przez długi czas. Metale szlachetne takie jak srebro, różowe i żółte złoto, a także stal szlachetna, połączone z błyszczącym akwamarynem, czyni pierścionki gustowną ozdobą i niepowtarzalną biżuterią na każdą okazję. Odcienie koloru akwamaryny, są subtelne i zróżnicowane, w każdym pierścionku możesz znaleźć inny odcień, kamień ten lśni nawet przy słabym oświetleniu, jego delikatny i uspakajający błękit pasuje do każdej stylizacji, a także osoby, niezależnie od wieku czy gustu. Pierścionek z akwamarynem może być subtelną ozdobą, która będzie kropką nad i w Twoim ubiorze, sprawdź naszą wspaniałą kolekcję pierścionków z akwamarynem, od klasycznych po nowoczesne i wybierz dla siebie bądź bliskiej osoby pierścionek, który dopełni każdej stylizacji. Pierścionki z naszego sklepu zapakowane są w pudełeczko idealne na prezent, sprawdź naszą ofertę i zakochaj się już dziś w naszych pierścionkach.