Naszyjniki z tygrysim okiem

Biżuteria z tygrysim okiem powinna przynieść szczęście, radość i optymizm, dawniej wierzono, że kamień ten ma uchronić przed śmiercią i ranami w czasie bitwy, dziś zdobi on piękne naszyjniki w naszym sklepie. 

Tygrysie oko jako kamień o szerokich właściwościach

Jest to nieprzezroczysty minerał, w którym pojawia się ,,efekt kociego oka", to jedna z migotliwych odmian kwarcu, jest to minerał kruchy i delikatny. Tygrysie oko ma szerokie zastosowanie, jest nie tylko atrakcyjnym i popularnym kamieniem kolekcjonerskim, ale także ma szerokie zastosowanie w wyrobie przedmiotów codziennego użytku, jest także znanym i cenionym kamieniem jubilerskim. Bardzo często wykorzystywany do wyrobów biżuterii, także w naszym sklepie, naszyjniki z tym kamieniem, z efektem kociego oka zachwycają mieniącymi się odsłonami. Ten kamień ma silne właściwości lecznicze, łagodzi objawy alergii, wyostrza wzrok, ma też dobry wpływ na układ trawienny. Tygrysie oko ma silne działanie lecznicze podczas przeziębienia, rozgrzewa ciało i sprawia, że leki szybciej działają, łagodzi astmę i stany zapalne, oraz podrażnienia górnych dróg oddechowych. Wprowadza w dobry nastrój, pomaga w osiąganiu celów, daje jasność myśli i wzmacnia siłę woli. 

Naszyjniki z tygrysim okiem w sklepie AnKa Biżuteria 

Kamień jubilerski, tygrysie oko, zazwyczaj ma kolor złotawy, żółty lub brunatny, a jego znakiem rozpoznawczym są charakterystyczne migoczące pasy, które można zobaczyć w naszych naszyjnikach. W sklepie AnKa Biżuteria zadbaliśmy o to, by jakość naszej biżuterii była jak najwyższa, a cena pozostała przystępna, naszyjniki z tygrysim okiem w naszym sklepie, są odpowiedzią dla tych kobiet, które szukają naturalnego piękna. Są przeznaczone dla wszystkich kobiet ze względu na ich uniwersalność oraz piękno, podkreślą kobiecy wygląd, jej stylizację, oraz urodę. W naszym sklepie znajdziesz przeróżne modele naszyjników, które przypadną do gustu nie jednej wymagającej kobiecie, a zachwycać się ich pięknem będziesz przez lata.