Naszyjniki z kwarcem

Biżuteria nadaje każdej kobiecie osobistego charakteru, a naszyjnik z kwarcem będzie nowoczesnym akcentem, który nawet najprostszą stylizację, zamieni w wyjątkową kreację. Niezależnie od tego, czy będzie to biżuteria na co dzień, czy też na ważne okazje, naszyjnik z kwarcem sprawi, że poczujesz się wyjątkowo za każdym razem, gdy go włożysz.

Piękne i niepowtarzalne naszyjniki z kwarcem

Czysty kwarc jest całkowicie bezbarwny, czyli przezroczysty.  Dzięki różnym wtrąceniom jonów i minerałów lub pewnym napromieniowaniu, kamienie szlachetne uzyskują szeroką gamę kolorów, dlatego są tak cennym dodatkiem w każdej biżuterii. Najważniejsze miejsca wydobycia kwarcu znajdują się w Brazylii, Indiach, na Madagaskarze iw USA. Jego twardość sprawia również, że kwarc jest stałym kamieniem szlachetnym o dużej popularności, wykonane z niego naszyjniki są piękna ozdobą, która podkreśli charakter i gust posiadacza. Naszyjniki z kwarcem nadadzą każdej stylizacji nowoczesnego akcentu, ponieważ kwarc zawsze pięknie się mieni, będzie świetnym dodatkiem, by wyeksponować dekolt i przyciągnąć subtelne spojrzenia. Ponieważ może być stosowany do każdego rodzaju biżuterii, a dzięki różnorodności kolorystycznej będzie pięknym akcentem pierwszoplanowym na Twojej szyi.

Naszyjniki z kwarcem w sklepie AnKa Biżuteria

Kwarc dzięki różnorodności kolorystycznej doskonale dopasowuje się do różnego rodzaju kruszcu, jego kryształowe powierzchnie mają szklisty połysk, co nadaje niepowtarzalnego wyglądu każdemu kamieniowi. Ze względu na szlachetny wygląd i liczne możliwe warianty, kryształy kwarcu zapewniają szczególnie szlachetny wygląd naszyjnikom w sklepie AnKa Biżuteria. Kwarc jest jednym z najpopularniejszych kamieni jubilerskich, w naszym sklepie występuje w różnych wzorach naszyjników z kwarcem, a jedno co je łączy to wysoka jakość wykonania i luksusowy wygląd. Kwarc jest naturalnie całkowicie przezroczysty, ale działanie cieczy lub gazów może spowodować, że kamień stanie się nieco mętny w naszym sklepie szeroki wybór naszyjników z kwarcem pozwoli na wybór tego odpowiedniego dla Ciebie, różnorodność form i wzorów zaskakuje niepowtarzalnością.