Bransoletki z labradorytem

Labradoryt to kamień, w którym przenikają się różne tonacje, bransoletki z tym kamieniem tworzą unikalną ozdobę dla każdej kobiety, pragnącej czuć się wyjątkowo. 

Labradoryt znaczenie kamieni

Labradoryt jest to skała, odmiana anortozytu, cechuje ją przede wszystkim dominacja minerału labradoru, pochodzi ze skał magmowych i pegmatytów. Jej złoża występują w Finlandii i na kanadyjskim półwyspie Labrador, stąd jego nazwa. 

Charakterystyczną cechą tej skały jest iryzacja, czyli występowaniem migotania barw zielonych, niebieskich, złotych, szarych, żółtych, a także fioletowych. Labradoryt jest szklisty, ma perłowy połysk, jest bardzo kruchy, występują w nim także liczne inkluzje, najczęściej spotyka się w nim wyrostki cyrkonu, hematytu, ilmenitu, magnetytu, rutylu. Wywołują one atrakcyjne efekty świetlne i wyjątkowe zabarwienie.

Labradoryt ma przynosić szczęście i zwiększać koncentrację, pomagać przezwyciężać nieśmiałość i nałogi, zachować równowagę psychiczną, podnosi samoocenę osoby która, go nosi. 

Labradoryt ma także szerokie właściwości lecznicze, pomaga w problemach ze wzrokiem, a także z dolegliwościami tkanki kostnej, ma także zbawienny wpływ na uporczywe bóle kręgosłupa oraz problemy z trawieniem, pomaga w walce z nadwagą. 

Labradoryt pozwala odnaleźć swoje przeznaczenie i życiową drogę, jest uważany za kamień mocy, pozwala uwalniać ludzi od dręczących ich myśli, oczyszcza z negatywnych emocji. 

Bransoletki z labradorytem w sklepie AnKa Biżuteria 

Bransoletki z labradorytem są doskonałym wyborem zarówno w eleganckich, jak i codziennych dodatkach, świetnie komponuje się ze stylizacjami utrzymanymi w różnym charakterze. 

Bransoletki nowoczesne oraz te wykonane z dodatkiem pięknych kamieni to bogata oferta naszego sklepu. W AnKa Biżuteria dołożyliśmy wszelkich starań, by nasza biżuteria była dopasowana do każdej wymagającej kobiety w każdym wieku oraz była świetnym pomysłem na prezent.