Bransoletki z jaspisem

W AnKa Biżuteria stawiamy przede wszystkim na wysoką estetykę, dlatego bransoletki z jaspisem są wykonane perfekcyjnie, a bransoletki zawładnęły nie jednym damskim sercem. 

Jaspis i jego właściwości

Jaspis zalicza się do minerałów występujących w różnych odsłonach kolorystycznych, dzięki czemu cieszy się tak dużym zainteresowaniem w tworzeniu biżuterii. W swoim naturalnym środowisku może zachwycić odcieniami czerwieni, brązu, szarości, zieleni lub żółci, co jest spowodowane obecnością związków żelaza, jakie w charakterystyczny sposób barwią kamień. Jaspis swoją nazwę wywodzi z greki, w której ,,iaspis" oznacza cętkowany kamień. 

Jaspis czerwony-sprzyja realistycznemu myśleniu oraz wzmacnia naszą wolę, pozwala blokować złe uroki ludzi zawistnych (często zastępowany jest czerwoną wstążeczką)

Jaspis żółty wpływa pozytywnie na rozwój duchowy, a także pozwala dostrzegać zjawiska pozazmysłowe. 

Jaspis jest to kamień antystresowy, wzmacnia system odpornościowy, poprawia wzrok, słuch, wspomaga leczenie wątroby, śledziony i nerek. Jaspis wzmaga chęć do ustatkowania się, ułatwia założenie rodziny, w związkach wspiera spokój, zaufanie i harmonię. Kamień ten jest uważany jako talizman poprawiający atmosferę w pracy i rodzinie. 

Jaspis jest kamieniem wspierającym i uspokajającym, szczególnie dla ludzi żyjących w stresie. Pomaga w kontaktach z ludźmi, przywraca poczucie jedności i połączenia, zarówno ze sobą samym, jak i z innymi, pomaga złagodzić konflikty. Jaspis można wykorzystywać także do medytacji. W życiu praktycznym zachęca do działania, pomaga dobrze zorganizować sobie czas i utrzymywać dyscyplinę w dążeniu do celu. 

Bransoletki z jaspisem w sklepie AnKa Biżuteria

Bransoletki z jaspisem w sklepie AnKa Biżuteria, są idealnym prezentem dla kobiet ceniących sobie osobliwą biżuterię, ceniących naturalne piękno, taki podarunek będzie odpowiedni dla każdego. 

Eleganckie ozdoby z jaspisem, przyciągają wzrok na każdym spotkaniu, wystawnej kolacji, czy też jako biżuteria na co dzień.

Jaspis pasuje do oprawy ze stali lub srebra, ale nie tylko, wybrane kolory kamieni świetnie prezentują się w duecie z pozłacanymi elementami.