Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Puzderko wracające do łask

Klasyczne puzderka przez wiele lat stanowi "must have" kobiet. Obecnie moda na nie powraca, dlatego warto posiadać w swojej kolekcji produkt zaprezentowany poniżej. Bogate zdobienie markazytami nadaje wyrazistego charakteru i niebanalnego wyglądu. Jest ozdobą o olbrzymim uroku i kobiecym wdzięku, która nie pozwala przejść obok siebie obojętnie.

Zawieszka srebrna z markazytami SERDUSZKO - PUZDERKO Zobacz większe

Napisz opinię


Zawieszka srebrna z markazytami SERDUSZKO - PUZDERKO

19.750

Cena (brutto):

270,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Nr produktu: 19.750

Srebra  zawieszka  próba 925 z markazytami 
Waga zawieszki ~ 12,25 g
Wymiary zawieszki - długość 4 cm (razem z przywieszką) x Szerokość do 2,8 cm

Kamienie: markazyty 

Opakowanie do zawieszki gratis - na załączonym zdjęciu.

Zawieszka na zdjęciu z łańcuszkiem rodowanym do markazytów - w ofercie sklepu Anka.

Zawieszka puzderko w kształcie fantastycznego serca

Propozycja niezwykle oryginalna i inspirowana starodawnymi trendami biżuteryjnymi. Wyjątkowa zawieszka, wykonana z wysokiej próby srebra i maleńkich markazytów kryje w sobie urok i tajemnicę. Pomysł w kształcie serca może stanowić prezent dla ukochanej, która lubi niebanalne dodatki. Całość idealnie zharmonizowana jest rozwiązaniem o wysokiej estetyce i elegancji.

Srebrne puzderko o wyjątkowym charakterze

Mało kto wie, że markazyty są kamieniami o dużej mocy. Posiadają szereg cennych właściwości dla zdrowia, dzięki którym właścicielki mogą cieszyć się dobrym samopoczuciem. Zawieszka puzderko ze srebra i markazytów jest kwintesencją piękna i szlachetności. Wspaniale prezentuje się na damskim dekolcie, nadając wyrazistości i elegancji. Produkt oferowany przez AnKa sklep odznacza się niebanalnym podejściem do biżuterii, której ponadczasowość i uniwersalizm sprawdzi się przez długi czas.

  • Kruszec: srebro
  • Kamień: markazyt

Do kompletu

Inni klienci oglądali również: