Wisiorki z jadeitem

Wisiorki z jadeitem w sklepie AnKa Biżuteria to prosta, elegancka i ponadczasowa biżuteria, która odzwierciedla siłę kobiecości z naturalnym zielonym jadeitem pochodzącym z Birmy, by poczuć się wyjątkowo. 

Jadeit i jego właściwości

Jadeit jest wydobywany najczęściej w trzech krajach, Rosji, Gwatemale oraz Mianmare (dawniej Birma), jest dość cennym i rzadkim kamieniem i tylko w tych krajach jego jakość bardzo wysoka. Jadeit występuje w wielu wariantach kolorystycznych, choć jego najpopularniejszą odmianą jest jadeit zielony, wyróżniamy jednak jeszcze: jadeit cesarski, biały, czerwony, żółty i lawendowy.

Jadeit jest chętnie wykorzystywany przy tworzeniu biżuterii, jego szeroka gama kolorystyczna, oraz ciekawe odcienie kamieni zachęcają do tworzenia wyjątkowych wisiorków.

Jest również ceniony na właściwości lecznicze, jakie posiada oraz swoją wszechstronność, jest stosowany w problemach zdrowotnych, ale również do tworzenia biżuterii.

Wykorzystywany jest w dolegliwościach bólu pleców i bioder, jest szczególnie polecany kobietom zmagającym się z niepłodnością, ale także ma za zadanie zmniejszyć dolegliwości bólowe związane z porodem. 

Litoterapeuci twierdzą, że jadeit jest również skuteczny pod kątem ogólnego wzmocnienia organizmu, jadeit cesarski, zielony, niebieski i każda inna jego odmiana, pomaga załagodzić dolegliwości grypowe. 

Jadeit świetnie sprawdza się w przypadku ciągłego poczucia zmęczenia, biżuteria z niego wykonana będzie wspomagać, pokonywać ogólne osłabienie organizmu, przywracając siły witalne. Twierdzono również, że potrafi on oczyścić organizm z toksyn, przede wszystkim nerki. 
Wisiorki z jadeitem w sklepie AnKa Biżuteria

Wisiorki z jadeitem w sklepie AnKa Biżuteria, są wdzięczną biżuterią, jadeit jest bardzo chętnie wykorzystywany przy tworzeniu biżuterii, uważa się, że przyciąga bogactwo, ponieważ już od starożytności jest cenionym materiałem jubilerskim, najlepiej sprawdza się noszony jak najbliżej ciała, np. w formie wisiorka. Wisiorki z jadeitem w naszym sklepie, są wyznacznikiem elegancji i dobrego smaku, pozwalają uwydatnić dekolt, lub odwrócić uwagę od mankamentów urody.