Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Włoski obrazek ze srebra dla najbliższych

Pamiątki komunijne srebrne obrazki są w modzie. Odznaczają się elegancją, skromnością i przekazem religijnych wartości. Stanowią unikalny dodatek każdego prezentu, zarówno dla dziecka, jak i dorosłego. Pomysł od Anka Biżuteria polecany jest wymagającym osobom, oczekującym wysokiej jakości i dobrego smaku.

Święta Rodzina -obrazek srebrny -Wyjątkowy-na prezent- GRAWER Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Piękna Pamiątka komunijna , tzreba pamiętać , że Komunia Święta i przede wszystkim przeżycie duchowe tak więc myślę , że ten obrazek bedzie idealną Pamiątka na Komunie . Za tydzień wybieram się na Komunie i na pewno sie na niego zdecyduje

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Święta Rodzina -obrazek srebrny -Wyjątkowy-na prezent- GRAWER

Święta Rodzina -obrazek srebrny -Wyjątkowy-na prezent- GRAWER


Święta Rodzina -obrazek srebrny -Wyjątkowy-na prezent- GRAWER

Cena (brutto):

270,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Wymiary: 12cm*12cm

Srebro próba 925

Obrazek jest zapakowany w firmowe eleganckie pudełeczko .

Wyprodukowany przez renomowaną włoską firmę VALENTI co

Uwaga teraz grawer Gratis DO 100 ZNAKÓW!

Wyjątkowy obrazek srebrny Święta Rodzina

Propozycja od Anka Biżuteria jest importowana prosto z Włoch. To doskonała precyzja oraz wykorzystanie najwyższej jakości materiałów. Obrazek zaprezentowany poniżej, odznacza się obecnością srebra i aluminium, nakładanych nowoczesną metodą. Wspaniałe wzornictwo, przedstawiające Świętą Rodzinę zachwyci każdego, a dodatkowo przywoła pozytywne uczucia takie jak miłość czy szczęście. Rozwiązanie dedykowane jest wszystkim, którzy poza klasyczną biżuterią, chcą podarować ukochanej osobie coś wyjątkowego.

Prezent na 1 Komunię ze specjalną dedykacją

Produkt, o którym mowa posiada elementy matowego i polerowanego srebra, dzięki czemu wspaniale wygląda niezależnie od oświetlenia. Dużym atutem jest możliwość umieszczenia specjalnej dedykacji na jego odwrocie - taki upominek będzie jeszcze bardziej osobisty. Rozwiązanie umieszczone na drewnianej, lakierowanej podstawie można swobodnie postawić na komodzie bądź powiesić na ścianie. Taki obrazek będzie na długo przypominał o ważnych wydarzeniach z życia całej rodziny.

Do kompletu