Certyfikat

Certyfikat

Śliczna pamiątka srebrna na uroczystości religijne

Włoskie obrazki srebrne na drewnie, oferowane przez Anka Biżuteria cieszą się olbrzymią popularnością wśród dziadków, rodziców czy chrzestnych. Są bowiem idealną alternatywą do klasycznych łańcuszków, czy innej biżuterii. Doskonale wykonane, zachwycają swoją estetyką i elegancją. Można je umieścić w dziecięcym pokoju, jako pamiątka na lata.

Srebrny obrazek z wizerunkiem Jana Pawła II 9*13 Zobacz większe

Opinie

Ocena 

srebrne obrazki na chrzciny od chrzestnego okazał się trafionym pomysłem i wyborem sklepu, teraz z perspektywy czasu uważam że był to wybór ponadczasowy i polecam takie podejście innym.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię


Srebrny obrazek z wizerunkiem Jana Pawła II 9*13

6367/2x

Cena (brutto):

140,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Jan Paweł II w gorliwej modlitwie - Srebrny obrazek

Wymiary: 9 cm x 13 cm

Nowy wizerunek Papieża z aureolą w modlitwie.

 

Uwaga teraz grawer Gratis!

Pomysł ze srebra, jako upominek na Komunię

Prezent dla chłopca na Komunię Świętą nie oznacza zawsze łańcuszka z krzyżykiem. Chcąc stać się oryginalnym, a jednocześnie podarować dziecku coś wyjątkowego, warto zdecydować się na niewielki obrazek srebrny. Włoskie wykonanie w zestawieniu z najwyższą jakością materiałów, gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez konieczności czyszczenia czy specjalnej pielęgnacji. Warstwa zewnętrzna lakieru zabezpiecza srebro z aluminium, a drewniana, lakierowana podstawa w ciemnym odcieniu fantastycznie współgra ze wszystkimi meblami. Rozwiązanie, o którym mowa można powiesić na ścianie bądź postawić na półce dzięki dołączonej stopce.

Rozwiązanie srebrne, idealne także na Chrzciny

Obrazek z wizerunkiem Jana Pawła II w gorliwej modlitwie, umieszczony na eleganckim drewnie, warto podarować przy różnych okazjach. Oryginalny prezent dla chłopca na Chrzciny, czy też z okazji ukończenia roczku z pewnością zadowoli rodziców, jednocześnie "czekając" na właściwy moment dorastania dziecka. Produkt wysokiej jakości, może zostać wzbogacony o osobistą dedykację, umieszczoną na odwrocie obrazka. Rozwiązanie elegancko zapakowane, z pewnością posłuży przez długie lata.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu

Inni klienci oglądali również: