Srebrny obrazek z wizerunkiem Jana Pawła II 9*13 Zobacz większe

Opinie

Ocena 

srebrne obrazki na chrzciny od chrzestnego okazał się trafionym pomysłem i wyborem sklepu, teraz z perspektywy czasu uważam że był to wybór ponadczasowy i polecam takie podejście innym.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię


Srebrny obrazek z wizerunkiem Jana Pawła II 9*13

6367/2x

Cena (brutto):

140,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Jan Paweł II w gorliwej modlitwie - Srebrny obrazek

Wymiary: 9 cm x 13 cm

Nowy wizerunek Papieża z aureolą w modlitwie.

 

Uwaga teraz grawer Gratis!

Pomysł ze srebra, jako upominek na Komunię

Prezent dla chłopca na Komunię Świętą nie oznacza zawsze łańcuszka z krzyżykiem. Chcąc stać się oryginalnym, a jednocześnie podarować dziecku coś wyjątkowego, warto zdecydować się na niewielki obrazek srebrny. Włoskie wykonanie w zestawieniu z najwyższą jakością materiałów, gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez konieczności czyszczenia czy specjalnej pielęgnacji. Warstwa zewnętrzna lakieru zabezpiecza srebro z aluminium, a drewniana, lakierowana podstawa w ciemnym odcieniu fantastycznie współgra ze wszystkimi meblami. Rozwiązanie, o którym mowa można powiesić na ścianie bądź postawić na półce dzięki dołączonej stopce.

Rozwiązanie srebrne, idealne także na Chrzciny

Obrazek z wizerunkiem Jana Pawła II w gorliwej modlitwie, umieszczony na eleganckim drewnie, warto podarować przy różnych okazjach. Oryginalny prezent dla chłopca na Chrzciny, czy też z okazji ukończenia roczku z pewnością zadowoli rodziców, jednocześnie "czekając" na właściwy moment dorastania dziecka. Produkt wysokiej jakości, może zostać wzbogacony o osobistą dedykację, umieszczoną na odwrocie obrazka. Rozwiązanie elegancko zapakowane, z pewnością posłuży przez długie lata.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu

Inni klienci oglądali również: