Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Oryginalna dedykacja na Chrzest i Komunię

Srebrna ikona, która widnieje na tej stronie jest pomysłem, dzięki któremu można podarować dziecku wartościowy prezent o sakralnej tematyce. Wspaniale wykonane obrazki włoskiej firmy, pozostają w rodzinie przez lata, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów. Anka Biżuteria serdecznie poleca wszystkim zainteresowanym.

Cudny obrazek Świętej Rodziny ze srebra - owalny. GRAWER Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Srebrne obrazki święte cudowne. Święta Rodzina w pięknym wykonaniu.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Cudny obrazek Świętej Rodziny ze srebra - owalny. GRAWER

Cudny obrazek Świętej Rodziny ze srebra - owalny. GRAWER


Cudny obrazek Świętej Rodziny ze srebra - owalny. GRAWER

Cena (brutto):

215,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Cudny obrazek Świętej Rodziny ze srebra - owalny.

Wielkość obrazka:
długość: 13cm
szerokość: 10cm

Uwaga teraz grawer Gratis!

Oryginalny włoski obrazek ze Świętą Rodziną

Co kupić dziecku na Komunię? Może poza klasyczną biżuterią czy zegarkiem, warto zainwestować w rozwiązanie, które pozostanie z maluchem przez całe życie? Oryginalne włoskie obrazki, wykonane ze srebra i aluminium zyskują na uznaniu, bowiem są unikalne i prześliczne zarazem. Pomysł, obsadzono na lakierowanym drewnie, dodającym elegancji i stylu. Bogate, bardzo szczegółowe wzornictwo zachwyca, a możliwość zawieszenia na ścianie bądź postawienia na półce, daje szereg możliwości, wkomponowania produktu w codzienne życie.

Pamiątka inna niż wszystkie

Osobom szukającym oryginalnych pomysłów polecamy srebrne obrazki. Niezależnie, czy jest to rocznica Komunii Świętej prezent, czy Chrzest, warto zakupić maluchowi taki produkt, gdyż niesie on za sobą istotną symbolikę religijną. Obraz ze Świętą Rodziną może być miejscem, dzięki któremu osoba wierząca odnajdzie wewnętrzny spokój. Dodatkowo, pomysł, o którym mowa przywołuje ciepła uczucia, kojarzone z dzieciństwem przez długie lata. Obrazek posiada elementy matowego i polerowanego srebra, tworząc fantastyczne zestawienie, prezentujące się w każdym świetle.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu