Srebrne kolczyki pozłacane różowym złotem z czarnymi cyrkoniami Zobacz większe

Napisz opinię


Srebrne kolczyki pozłacane różowym złotem z czarnymi cyrkoniami

56.67k

Cena (brutto):

85,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Nr produktu: 56.67k

Srebrny kolczyki pr. 925 pozłacane różowym złotem
Waga kolczyków ~ 2,6 g
Wymiary kolczyków - dł. 2,5 cm x średnica kółka 0,9 cm
Typ zapięcia kolczyków  - sztyft angielski
Kamienie: czarne cyrkonie
Opakowanie do kolczyków gratis - na załączonym zdjęciu.
Śliczne kolczyki z maleńkimi czarnymi cyrkoniami, które zostały "zakute" jak diamenty, metoda jest doskonała, bowiem kamienie nie wypadają.

Modne kolczyki pozłacane od Anka Sklep

Propozycja powyżej to elegancja i klasyka, zamknięta w bogatej formie. Wyjątkowe, różowe złoto zestawione z intensywnymi, czarnymi cyrkoniami to zestaw przydatny przy każdej uroczystości. Niewielkie kamienie zostały zakute jak diamenty, co gwarantuje ich wieloletnie użytkowanie bez wypadania. Kolczyki pozłacane od Anka Biżuteria posiadają skromny, geometryczny kształt, pasujący niemalże do każdej stylizacji. Pomysł został osadzony na klasycznym sztyfcie, dzięki czemu dodatek może być swobodnie zakładany i zdejmowany zawsze wtedy, gdy przyjdzie taka okazja.

Fantastyczna biżuteria z czarnymi cyrkoniami

Pomimo dużej popularności, czarne cyrkonie wraz z różowym złotem nie są tradycyjnym i popularnym połączeniem. Dlatego też kolczyki, o których mowa dedykowane są kobietom oryginalnym, stawiającym na unikalność i niebanalny wygląd. Ekskluzywny charakter ciemnych cyrkonii dodaje elegancji podczas ważnych uroczystości, a subtelność różowego złota pasuje także w ciągu dnia. Propozycja od Anka Biżuteria z pewnością zostanie zauważona. Choć bazuje na klasycznej kolorystyce, nie można przejść obok niej obojętnie.

  • Kruszec: srebro
  • Kamień: cyrkonia
  • Zapięcie: Angielskie

Do kompletu

Inni klienci oglądali również: