Pierścionki z tansanitem

Pierścionki z tanzanitem zachwycają barwą kolorów od bladego błękitu aż po wyrazisty kolor, taka biżuteria będzie nie tylko wyjątkową ozdobą, ale również podkreśli indywidualny styl i gust posiadacza, ponieważ ten niepowtarzalny kolor występuje tylko w tym kamieniu szlachetnym.

Pierścionki z niebieskim tanzanitem

Tanzanit to jeden z najrzadszych kamieni szlachetnych na świecie, jest rzadszy od diamentu, co czyni go wyjątkowym. Jest bardzo pożądany przez kobiety ze względu na piękny kolor, który może zmieniać oraz blask, jaki wydobywa. Jego kolory wahają się w świetle od jasnoniebieskiego do ciemnoniebieskiego, im mocniejszy jest niebieski kolor tego kamienia, tym jest cenniejszy. Jego kolor jest zależny od proporcji i stosunku chromu i wanadu. Tanzanit nie jest kamieniem krystalicznie czystym, ma drobne, liczne inkluzje, które sprawiają, że tanzanit świeci niesamowitym blaskiem, a każdy kamień w pierścionku będzie się od siebie różnił, dlatego każdy pierścionek będzie unikatowy. Tanzanit może zmieniać swój kolor i właśnie to sprawia, że ​​każdy pierścionek jest czymś wyjątkowym.

Pierścionki z tanzanitem w sklepie AnKa Biżuteria

Tanzanit jest to bardzo rzadki i cenny kamień, w naszym sklepie możesz znaleźć go w szlachetnej oprawie, dzięki której nadaje pierścionkom elegancji i wytworności. Kolor tanzanitu wyróżnia się od pastelowego niebieskiego, jasnofioletowego i ultramarynowego jego wielobarwna struktura sprawia, że ​​kamień jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Jego rzadkość, piękno, szlachetność i trwałość sprawiają, że pierścionki z tanzanitem można śmiało nazwać luksusowymi. Pierścionki z tanzanitem w sklepie AnKa Biżuteria dostępne są w oprawie złotej, srebrnej, pozłacanej, a także z modnymi elementami ze stali szlachetnej, tylko od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz, a każdy z nich jest wyjątkowy. Ekstrawagancki kolor tanzanitu w wyjątkowy sposób podkreśli Twój indywidualny styl i naturalne piękno, taka biżuteria oczaruje każdego. W naszym sklepie mamy duży wybór różnych modeli pierścionków z tanzanitem, że każdy miłośnik biżuterii z łatwością wybierze pierścionek, o którym marzy, będzie to również niepowtarzalny pomysł na prezent, który doceni każda kobieta, nawet ta o wysokich wymaganiach.