Pierścionki z rubinem

Biżuteria jest ważnym elementem naszej garderoby, naszego stylu, jest dopełnieniem każdego stroju, dziennego, jak i wieczorowego. Pierścionki z rubinem w sklepie AnKa Biżuteria, zachwycą każdego. 

Pierścionki srebrne z rubinem

Rubiny jest jednym z najcenniejszych i najdroższych kamieni szlachetnych w jubilerstwie. Znane są od starożytności, a ich nazwa pochodzi od łacińskiego słowa ruber, które oznacza kolor czerwony. Rubin przybiera zróżnicowane barwy, od jasnoczerwonej, przechodzącej w różowy do ciemnoczerwonej, który jest naj bardziej pożądany w pierścionkach. Rubiny często nazywano klejnotami królewskimi, ponieważ ich kolor kojarzony był od zawsze z bogactwem i władzą. W wielu kulturach uważano je za kamienie przynależne szlachcie i arystokratom, dlatego też często kojarzono rubiny z potęgą, władzą i bogactwem. 

Kolor rubinu jest symbolem ogromnej siły miłości i namiętności, a także życiodajnej energii i intensywności przeżyć, jest to także symbol wierności i oddania, dlatego pierścionki z rubinem są tak cennym prezentem dla kobiet. Pierścionki z rubinem, będą więc świetnym pomysłem na prezent, o czym doskonale wiedzą nasi panowie, bo to od nich najczęściej dostajemy pierścionki, w sklepie AnKa Biżuteria można znaleźć bogatą ofertę tej biżuterii.

Pierścionki z rubinem w sklepie AnKa Biżuteria

Piękny czerwony kolor rubinów przyciąga wzrok, dlatego są tak bardzo popularnymi kamieniami w branży jubilerskiej, oraz świetnie się komponują zarówno ze złotem, jak i srebrem. Biżuteria z rubinem przetrwa nienaruszona przez długie lata, ponieważ twardość kamienia jest bardzo wysoka, dlatego rubin jest tak świetnym dodatkiem do pierścionków. Pierścionek jest idealną ozdobą dla kobiet nowoczesnych, niebojących się nowości i trendów. Różnorodna stylistyka pozwoli na dobór właściwego produktu dla każdego, nawet o wysokich wymaganiach. Biżuterię lubimy dostawać przy każdej ważnej okazji takiej jak święta, urodziny, rocznicę ślubu, same również możemy ofiarować biżuterię mamie, siostrze lub przyjaciółce. W sklepie AnKa Biżuteria można znaleźć pierścionki z rubinem o różnych wzorach i wielkościach, a jedno co je łączy to ich wysoka jakość.