Pierścionki z perłami

Pierścionki z perłami są efektowne i odznaczają się elegancją, pięknie się prezentują, nadając niesłychanej świeżości, są to pierścionki, na które wszyscy zwrócą uwagę.

Perły i ich właściwości

Perły są wytwarzane przez organizmy żywe, najczęściej przez małże i ostrygi, żyjące w wodach słonych i słodkich, wyławiane z Zatoki Perskiej, choć można je również spotkać także w innych odległych morzach i oceanach. Powstają najczęściej w wyniku reakcji obronnej na ciało obce, które przedostało się do muszli, w jubilerstwie są definiowane jako ,,produkt naturalny pochodzenia organicznego". Perły w zależności, w jakiej powstały temperaturze wody, można rozróżnić te matowe z ciepłych wód, oraz te błyszczące z zimnych. Określane są jako ,,łzy aniołów", ponieważ są to kamienie szlachetne pochodzenia organicznego, chętnie wykorzystywane do wyrobu biżuterii. 

Perły symbolizują w ludziach to, co najlepsze, a więc mądrość, czystość, niewinność i uczciwość, dlatego od wieków są kojarzone z młodymi dziewczętami i kobietami przed zamążpójściem. Perły ze względu na swoje ograniczone pochodzenie równoważą rytm naszego życia i gospodarkę hormonalną z cyklami księżyca. Stabilizacja przemiany materii, równowaga wodno-lipidowa, oczyszczenie organizmu z toksyn i odnowa komórek, w tym również tych dotkniętych chorobami, czynią funkcjonowanie naszego organizmu zgodnie z rytmem przemian zachodzących w naturze, dlatego warto posiadać choć jedną ozdobę z tym tworem natury w swojej szkatułce.  

Pierścionki z perłami w sklepie AnKa Biżuteria

Pierścionki z perłami w sklepie AnKa Biżuteria powinna posiadać każda kobieta, nic nie nada elegancji tak jak perły, ich ponadczasowy charakter pozwoli na dodanie szyku nawet naj bardziej prostemu ubiorowi. Pierścionki z perłami są zawsze modne, jest to jedna z najstarszych ozdób odznaczająca się aurą kobiecości. W naszym sklepie można znaleźć pierścionki z perłą na każdą okazję.