Pamiątka dla dziecka Aniołki - Drzewko życia - obrazek srebrny Zobacz większe

Napisz opinię


Pamiątka ŚWIĘTA RODZINA - Drzewko życia - obrazek srebrny

S.VL81404-1L

Cena (brutto):

100,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Wspaniały obrazek z ŚWIĘTĄ RODZINĄ w kształcie drzewa. Na posrebrzanej części wizerunek Świętej Rodziny pochylającego się nad dzieciątkiem.

Wymiary srebrnego obrazka:  14,5 cm x 15,5 cm (wielkość całkowita)

Proponujemy Państwu piękny obrazek przedstawiający Drzewo Życia z ŚWIĘTĄ RODZINĄ   wraz z dowolnym grawerem umieszczonym na odwrocie .

Taki upominek to pomysł niezawodny i zawsze mile widziany. Dodatkowym atutem takiego prezentu jest indywidualna dedykacja wygrawerowana na odwrocie obrazka.

Grawer do obrazka gratis !   

    

Prześliczny włoski obrazek

Obrazek srebrny na komunię, zaprezentowany na tej stronie to Drzewko Życia, zawierające wizerunek Świętej Rodziny. Prezent wyjątkowy, podkreślający religijny aspekt i przekazujący pozytywną energię. Pomysł, o którym mowa charakteryzuje się zastosowaniem najwyższej jakości materiałów, takich jak srebro, aluminium i drewno, dzięki którym pamiątka przetrwa wiele, długich lat i będzie przypominać wazny moment w życiu.

Valenti - elegancja i dobry smak

Firma Valenti odznacza się tworzeniem pamiątek innych niż wszystkie. Produkt, wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół zachwyca detalami i wspaniała prezentacją Świętej Rodziny. Obrazy srebrne religijne zyskują na popularności, zwłaszcza wśród rodziców i wymagających chrzestnych, chcących obdarować małego człowieka czymś wyjątkowym. Pomysł może być postawiony na stoliku bądź zawieszony na ścianie.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu

Inni klienci oglądali również: