Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Średnia ocena produktu: 5,0/5 - 33 opinie klientów.

Anioł dla dzieci

Produkt charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, dzięki czemu, przez wielu klientów uważany jest za jeden z najlepszych pomysł na prezent dla dzieci w każdym wieku. Przedmiot zyskał do tej pory pozytywne opinie licznego grona konsumentów

Pamiątka dla dziecka Aniołki - Drzewko życia - obrazek srebrny Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Fajna pamiątka na I Komunię Świętą, czy też Chrzciny. Właśnie z tą myślą go zakupiłam. Pięknie dziękuję.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Pamiątka dla dziecka Aniołki - Drzewko życia - obrazek srebrny

Pamiątka dla dziecka Aniołki - Drzewko życia - obrazek srebrny


Pamiątka dla dziecka Aniołki - Drzewko życia - obrazek srebrny

S.VL81405-1L

Cena (brutto):

145,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Anioł stróż na chrzest

Wyjątkowy pamiątka dla dziecka Aniołki - Drzewko życia to budzący podziw obrazem z Aniołem Stróżem w kształcie drzewa. Na posrebrzanej części produktu, wizerunek wyrafinowanego i pięknego w swojej prostocie Aniołka, pochyla się nad grzecznym dzieciątkiem i otula je do snu. Wymiary srebrnego obrazka: 14,5 cm x 15,5 cm (wielkość całkowita)

Obrazki z serduszkiem

Przedmiotem aukcji jest zyskujący naszą rekomendacje doskonały pomysł na prezent - nietuzinkowy obrazek przedstawiający Drzewo Życia z Aniołkiem. Na życzenie klienta, możliwe jest wygrawerowanie wybranego tekstu na odwrocie GRATIS. Konsumenci pokochali tą alternatywę ze względu na jej szerokie zastosowanie. Producent, cieszący się doskonałą opinią w branży jubilerskiej, stworzył prześliczny obrazek z dbałością o każdy detal realizacji wychodzącej spod skrzydeł najbardziej doświadczonych profesjonalistów. Użytkownicy otrzymują także możliwość zawieszenia lub postawienia obrazka w całości stworzonego z lakierowanego drzewa, w kremowym, uniwersalnym kolorze. Zamówienie dotrze do Państwa starannie zapakowany i zabezpieczony.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu