Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Eleganckie srebrne podarunki na wiele okazji

Obrazy święte posrebrzane są idealną koncepcją, która doskonale sprawdza się przy tak ważnych uroczystościach jak chrzest, komunia czy ślub. Te wykonane przez włoską markę Beltrami charakteryzują się mnogością detali, fantastycznymi wykończeniami oraz zestawieniem srebra ze szlachetnością drewna. Serdecznie polecamy wszystkim wymagającym. 

Pamiątka dla dziecka M.B. z Dzieciątkiem 15 cm* 27 cm Zobacz większe
Napisz opinię
Pamiątka dla dziecka M.B. z Dzieciątkiem 15 cm* 27 cm

Pamiątka dla dziecka M.B. z Dzieciątkiem 15 cm* 27 cm


Pamiątka dla dziecka M.B. z Dzieciątkiem 15 cm* 27 cm

6381/3WM

Cena (brutto):

260,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Obrazek srebrny MADONNA Z DZIECIĄTKIEM   

- Pamiątka na na Chrzest , Pamiątka na Komunie, Rocznicę , z okazji Ślubu itp.

Wymiary:    15 m x 27 cm (wymiar całkowity z ramką)

Wymiary srebrnego obrazka:  12 cm x 24 cm (wewnątrz)

Grawer do obrazka gratis !   

  • Prześliczny obrazek wykonany z dbałością o każdy detal przez włoską firmę BELTRAMI

Urocza pamiątka na komunię ze srebra

Prezentowany obrazek powstał z połączenia srebra, aluminium i drewna. Ciepłej barwy ramka drewniana, wspaniale komponuje się z posrebrzanym wizerunkiem Matki Boskiej, który wykonano z niezwykła precyzją i zaangażowaniem. Obrazki srebrne tego rodzaju cieszą się popularnością, gdyż poza estetyką, niosą za sobą pewną symbolikę i wartości. To doskonały pomysł na prezent dla rodziców chrzestnych, dziadków czy innych członków rodziny, którzy chcieliby obdarować młodego człowieka czymś więcej, niż zwykła zabawka.

Obrazek z Matką Boską na chrzest

Choć młody człowiek nie będzie tego pamiętał, obrazek z wizerunkiem Matki Boskiej będzie towarzyszył mu przez wiele lat. Gwarantuje to producent, który w celu zwiększenia wytrzymałości produktu, położył warstwę ochronną specjalnego lakieru na srebro. Chrzest prezent dla chłopca może być jeszcze bardziej wyjątkowy, tym bardziej, iż Anka Biżuteria umożliwia wykonanie personalnej dedykacji na odwrocie obrazka. Tak elegancka pamiątka, nawet po wielu latach będzie przypominać o okresie dzieciństwa i ważnych wydarzeniach z życia.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu