Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Srebrne pamiątki, które zachwycą każdego

Obrazki srebrne na komunię zyskują na popularności, gdyż stanowią oryginalną pamiątkę, która przekazuje religijne wartości i fenomenalnie wygląda przez lata. To pomysł unikalny, dedykowany dla najbardziej wymagających osób.

Oryginalny Prezent - Pamiątka obrazek na drewnie ŚWIĘTA RODZINA Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Sklep poleciła mi siostra. Jestem zadowolona z zakupu.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Oryginalny Prezent - Pamiątka obrazek na drewnie MATKA BOSKA

Oryginalny Prezent - Pamiątka obrazek na drewnie MATKA BOSKA


Oryginalny Prezent - Pamiątka obrazek na drewnie MATKA BOSKA

S.BC6505-2P

Cena (brutto):

88,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Wspaniały obrazek z MATKĄ BOSKĄ na owalnym drzewie. Na posrebrzanej części wizerunek MATKI BOSKIEJ  pochylającej się nad dzieciątkiem.

Wymiary srebrnego obrazka:  11 cm x 15 cm (wielkość całkowita)

Proponujemy Państwu piękny obrazek przedstawiający MATKĄ BOSKĄ Z DZIECIĄTKIEM z wyżłobionymi w drewnie gałązkami, wraz z dowolnym grawerem umieszczonym na odwrocie .

Taki upominek to pomysł niezawodny i zawsze mile widziany. Dodatkowym atutem takiego prezentu jest indywidualna dedykacja wygrawerowana na odwrocie obrazka.

Grawer do obrazka gratis !   

    

Srebrna Matka Boska na drewnie

Obrazki włoskie, projektowane i wykonywane przez znaną firmę Beltrami stanowią pamiątkę, o której nie da się zapomnieć. Wysoka jakość wykonania ze zrebra i aluminium, na dobrym gatunkowo drewnie pozwala na wieloletnie użytkowanie. Srebrne obrazki przedstawiające wiernie Matkę Boską z pewnością spodobają się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom, w domach, gdzie poza zabawkami liczą sie tradycje i pewne wartości.

Idealna pamiątka na chrzest czy komunię

Propozycja od Anka Biżuteria wyróżnia się precyzyjnym wykonaniem i dbałością o najdrobniejszy szczegół. Komunia święta obrazki jest istotnym momentem w życiu młodego człowieka, dlatego warto podarować mu upominek, który pozostanie w jego sercu. Produkt zaprezentowany powyżej odznacza się możliwością wykonania dowolnej, spersonalizowanej dedykacji, oraz opcją zawieszenia obrazka bądź stabilnego ustawienia go na stoliku. Oryginalny design zachwyca, a wspaniale przedstawione postaci zachwycają.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu