Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Obrazek z Jezusem na pamiątkę ważnych wydarzeń

Włoska marka BELTRAMI specjalizuje się w srebrnych dewocjonaliach, które zachwycają odbiorców. Wyjątkowy obrazek święty ze srebra, z wizerunkiem Jezusa tulącego dziecko to doskonały pomysł na wiele ważnych religijnych okazji. Pomysł wykonany z wysokiej jakości materiałów, niezmiennie towarzyszy obdarowanemu przez długi czas.

Obrazek srebrny Jezus tulący dziecko na białym drewnie 11,5 cm*17,5 cm Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Obrazek srebrny jest świetny. Spodobała mi się również rama z białego drewna. Na żywo jeszcze lepiej się prezentuje. Polecam

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Obrazek srebrny Jezus tulący dziecko na białym drewnie 11,5 cm*17,5 cm

Obrazek srebrny Jezus tulący dziecko na białym drewnie 11,5 cm*17,5 cm


Obrazek srebrny Jezus tulący dziecko na białym drewnie 11,5 cm*17,5 cm

81286/4LPL

Cena (brutto):

200,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Obrazek srebrny Jezus tulący dziecko   na Chrzest, Komunię, Ślub , Rocznice i inne..

Wymiary obrazka: 11,5 cm* 17,5 cm - rozmiar całkowity obrazka

   

 HQ -    Najwyższa jakość wykonania!

Nieprzemijająca pamiątka z okazji Chrztu,Pierwszych Urodzin, Komunii i Ślubu, Rocznicy -  wspaniały pomysł na pamiątkę.

Grawer do obrazka gratis.

W ofercie sklepu mamy również karki okolicznościowe, które warto dołączyć do obrazka, szczególnie że są to kartki ręcznie robione .

https://www.ankabizuteria.pl/kartki-recznie-robione

Srebrny obrazek na Komunię

Prezent Pierwsza Komunia powinien być wyjątkowy. Poza elegancją i stylem, dobrze, aby wnosił wartości do życia młodego człowieka. Propozycja od Anka Biżuteria oparta jest na ciepłym wizerunku Jezusa, trzymającego w ramionach maleńkie dziecko. Postać Biblijna, tak ważna dla chrześcijan z pewnością przywoła pozytywne odczucia, a jednocześnie nie pozwoli zapomnieć o istocie wiary. Obrazek wykonany nowoczesną metodą z aluminium i srebra otrzymał podstawę z białego drewna, idealnie komponującą się z całością. Produkt może zostać powieszony na ścianie bądź postawiony na półce przy łóżku. To oryginalność, nowoczesność i elegancja zamknięta w skromnej formie. 

Wyjątkowa pamiątka Chrztu, która przywoła wspomnienia dzieciństwa

Włoski obrazek z Panem Jezusem jest wyjątkowy pod wieloma względami. Poza doskonałym, bardzo szczegółowym wykonaniem odznacza się także obecnością fenomenalnej, jakby naszkicowanej ramki oraz wspaniale wyeksponowanymi życzeniami dla dziecka. Produkt, o którym mowa umożliwia wykonanie dodatkowej, indywidualnej dedykacji znajdującej swoje miejsce na odwrocie obrazka. Anka Biżuteria wybiera rozwiązania niebanalne, dedykowane wymagającym osobom, pragnącym unikalnych podarunków dla najbliższych.

Do kompletu