Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Obrazek z Jezusem na pamiątkę ważnych wydarzeń

Włoska marka BELTRAMI specjalizuje się w srebrnych dewocjonaliach, które zachwycają odbiorców. Wyjątkowy obrazek święty ze srebra, z wizerunkiem Jezusa tulącego dziecko to doskonały pomysł na wiele ważnych religijnych okazji. Pomysł wykonany z wysokiej jakości materiałów, niezmiennie towarzyszy obdarowanemu przez długi czas.

Obrazek srebrny Jezus tulący dziecko na białym drewnie 11,5 cm*17,5 cm Zobacz większe
Napisz opinię


Obrazek srebrny Jezus tulący dziecko na białym drewnie 11,5 cm*17,5 cm

81286/4LPL

Cena (brutto):

175,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Obrazek srebrny Jezus tulący dziecko   na Chrzest, Komunię, Ślub , Rocznice i inne..

Wymiary obrazka: 11,5 cm* 17,5 cm - rozmiar całkowity obrazka

   

 HQ -    Najwyższa jakość wykonania!

Nieprzemijająca pamiątka z okazji Chrztu,Pierwszych Urodzin, Komunii i Ślubu, Rocznicy -  wspaniały pomysł na pamiątkę.

Grawer do obrazka gratis.

W ofercie sklepu mamy również karki okolicznościowe, które warto dołączyć do obrazka, szczególnie że są to kartki ręcznie robione .

https://www.ankabizuteria.pl/kartki-recznie-robione

Srebrny obrazek na Komunię

Prezent Pierwsza Komunia powinien być wyjątkowy. Poza elegancją i stylem, dobrze, aby wnosił wartości do życia młodego człowieka. Propozycja od Anka Biżuteria oparta jest na ciepłym wizerunku Jezusa, trzymającego w ramionach maleńkie dziecko. Postać Biblijna, tak ważna dla chrześcijan z pewnością przywoła pozytywne odczucia, a jednocześnie nie pozwoli zapomnieć o istocie wiary. Obrazek wykonany nowoczesną metodą z aluminium i srebra otrzymał podstawę z białego drewna, idealnie komponującą się z całością. Produkt może zostać powieszony na ścianie bądź postawiony na półce przy łóżku. To oryginalność, nowoczesność i elegancja zamknięta w skromnej formie. 

Wyjątkowa pamiątka Chrztu, która przywoła wspomnienia dzieciństwa

Włoski obrazek z Panem Jezusem jest wyjątkowy pod wieloma względami. Poza doskonałym, bardzo szczegółowym wykonaniem odznacza się także obecnością fenomenalnej, jakby naszkicowanej ramki oraz wspaniale wyeksponowanymi życzeniami dla dziecka. Produkt, o którym mowa umożliwia wykonanie dodatkowej, indywidualnej dedykacji znajdującej swoje miejsce na odwrocie obrazka. Anka Biżuteria wybiera rozwiązania niebanalne, dedykowane wymagającym osobom, pragnącym unikalnych podarunków dla najbliższych.

Do kompletu

Inni klienci oglądali również: