Obrazek srebrny Jezu Ufam Tobie 13 cm x 18 cm Zobacz większe

Napisz opinię


Obrazek srebrny Jezu Ufam Tobie 13 cm x 18 cm

Cena (brutto):

250,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Obrazek Srebrny Jezu Ufam Tobie Kolorowe promienie - Łaskami słynący obrazek  Jezusa Miłosiernego wg Św Faustyny. 

 

Wymiary: 13 cm x 18 cm

      Grawer do obrazka gratis !

  • Prześliczny obrazek wykonany z dbałością o każdy detal przez włoską firmę Valenti.

"Blady promień oznacza wodę, która usprawiedliwia duszę; czerwony promień oznacza krew, która jest życiem dusz (..) Szczęśliwy, kto w ich cieniu żyć będzie"(Dz.299)

Co kupić dziecku na chrzciny?

Choć małe dziecko nie bardzo pojmuje sakrament Chrztu Świętego, warto już na tym etapie zadbać o wspaniałe wspomnienia i pamiątkę, która jeszcze przez długi czas będzie przypominać to ważne wydarzenie. Uniwersalny, prześliczny obrazek z Jezusem Miłosiernym, został wykonany w nowoczesnej technologii, dlatego zachwyca kolorystyką i wzornictwem. Produkt najwyższej jakości, posiada delikatną ramkę, wspaniale komponującą się z malowanym srebrem. Rozwiązanie stanowi koncepcję, która w ciężkich chwilach przypomni o ważnych wartościach religijnych.

Fenomenalne posrebrzane obrazki święte od Valenti

Propozycja od Anka Biżuteria jest alternatywą dla biżuterii. Podarowanie ukochanemu dziecku świętego obrazka, pozwoli na zatrzymanie w pamięci wspomnień z dzieciństwa, a także umocnienie więzi pomiędzy obdarowującym i obdarowanym. Jezus Miłosierny przypomina bowiem o miłości, a więc podstawowym i najsilniejszym uczuciu, które powinno towarzyszyć człowiekowi każdemu dnia. Perfekcyjne wykonanie, właściwe zabezpieczenie przed ścieraniem a także możliwość zawieszenia lub postawienia obrazka sprawia, iż prezent staje się jeszcze bardziej atrakcyjny, nie tylko w oczach malucha.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu

Inni klienci oglądali również: