Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Urocze upominki na chrzest

Okres chrztów i komunii to dla wielu dorosłych prawdziwe utrapienie. Wybór właściwej pamiątki często wiąże się z niezdecydowaniem i dylematami. Dzięki Anka Biżuteria każdy zainteresowany może wybrać spośród wielu ciekawych, niebanalnych pamiątek ze srebra. Oryginalne obrazki srebrne czy medaliki z pewnością zachwycą wybredne gusta i staną się podarunkiem dla dziecka.

Obrazek srebrny Aniołki czuwające nad dzieckiem na skarpie 9,5 cm*13 cm Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Tak pięknego obrazka jeszcze nie widziałam. Aniołki czuwające nad dzieckiem wyglądają rewelacyjnie. Bardzo oryginalny wzór, polecam serdecznie, ja jestem zachwycona.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Obrazek srebrny Aniołki czuwające nad dzieckiem na skarpie 9,5 cm*13 cm

Obrazek srebrny Aniołki czuwające nad dzieckiem na skarpie 9,5 cm*13 cm


Obrazek srebrny Aniołki czuwające nad dzieckiem na skarpie 9,5 cm*13 cm

6551/2x

Cena (brutto):

140,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Nieprzemijająca pamiątka na  Chrzest i Komunię

 Wymiary:  9,5 cm * 13 cm 

                                   Grawer do obrazka gratis !

  • Prześliczny obrazek wykonany z dbałością o każdy detal przez włoską firmę:  Beltrami s.r.l 

Podarunek ze srebrna na wieczną pamiątkę

Obrazek srebrny, zaprojektowany przez włoską firmę Beltrami jest opcją często wybiertaną nie tylko przez rodziców chrzestnych, ale również dziadków czy ciocie. Wizerunek Anioła Stróża pilnującego dzieci nad skarpą zachwyca detalami oraz perfekcyjnym wykończeniem. Zastosowanie wysokiej próby srebra, aluminium i drewna tworzy niebywałą całość, dzięki której produkt zyskuje na wartości. istotnym jest również fakt religijnej, pięknie zaprezentowanej symboliki. Komunia chłopca czy dziewczynki będzie więc idealną okazją, by w tym niewielkim geście przekazać swoje uczucia i wartości.

Pamiątki na chrzest, komunię czy urodziny

Wyjątkowy, skromny i elegancki zarazem - srebrny obrazek z Aniołem Stróżem można powiesić na ścianie bądź postawić na półce. Stanowi estetyczną wartość, która będzie przez długi czas przypominać o ważnych wydarzeniach. Ponadto, dla wielu osób stanie się talizmanem na szczęście swojego dziecka. Modlitwa do Anioła Stróża nie będzie już tylko słowami. Warto zdecydować się na taki rodzaj komunijnego upominku, gdyż jego obecność będzie jeszcze długo kojarzona z dzieciństwem.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu