Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Tradycyjna pamiątka ze srebra dla wszystkich

Obrazki włoskie ze srebra są unikalną, ponadczasową pamiątką, która nigdy się nie znudzi. Propozycje od Anka Biżuteria cechują się wyjątkowym designem, elegancją i skromnością zarazem. Produkty to dedykacja dla najbardziej wymagających osób, którym zależy na prezencie wartościowym z wymownym przesłaniem.

Obrazek posrebrzany z wizerunkiem Świętej Rodziny Zobacz większe

Opinie

Ocena 

pamiątka chrztu będzie z tego obrazka jak znalazł, a widzę że grawer gratis, super!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Obrazek posrebrzany z wizerunkiem Świętej Rodziny

Obrazek posrebrzany z wizerunkiem Świętej Rodziny


Obrazek posrebrzany z wizerunkiem Świętej Rodziny

Cena (brutto):

125,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Obrazek srebrny przedstawiający Świętą Rodzinę.

Wymiary: 9 cm*7 cm

Srebro próba 925

Obrazek jest zapakowany w firmowe eleganckie pudełeczko .

Wyprodukowany przez renomowaną włoską firmę .

 

Nieprzemijająca pamiątka z okazji Chrztu,Pierwszych Urodzin, Komunii i Ślubu, Rocznicy, Prymicji itp., wspaniały pomysł na pamiątkę.

Uwaga teraz grawer Gratis do 100 znaków!

Estetyczna i nieprzemijająca pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Klasyczny obrazek ze srebra, prezentujący Świętą Rodzinę. Unikalne wykonanie ze srebra i aluminium pozwala na zachowanie wspomnień przez długi czas. Obecność różnorodnych faktur, takich jak mat oraz połysk daje zaskakujący efekt, który doskonale prezentuje się w każdym świetle. Rozwiązanie zaprezentowane na stronie niesie za sobą ważną, religijną symbolikę. Święta Rodzina ochrania, przypomina o miłości i potrzebie bliskości drugiego człowieka. Dlatego też cały obrazek cieszy się aż tak dużą popularnością.

Oryginalna pamiątka Chrztu Świętego na cała życie

Obrazek ze Świętą Rodziną został dokładnie wykonany, posiada klasyczną srebrną ramkę oraz atrakcyjne wypukłości. Ikona tego rodzaju ma możliwość postawienia na komodzie czy też powieszenia na ścianie. Dzięki lakierowanej, drewnianej podstawie fenomenalnie się komponuje w każdym pomieszczeniu. Polecamy serdecznie produkt wszystkim, którym zależy na oryginalnej pamiątce dla bliskiej osoby.

Do kompletu