Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Wyjątkowy srebrny naszyjnik z kulą

Delikatne łańcuszki są ozdobą uniwersalną i estetycznie prezentującą się niezależnie od okazji. Gdy dodać do nich oryginalną zawieszkę, można otrzymać wyjątkowe zestawienie, przyciągające spojrzenia. Oferowany naszyjnik jest połączeniem klasyki z minimalizmem. Cienki łańcuszek wraz z okazała kulą wykonaną z bursztynu to "must have" tego lata.

Naszyjnik srebrny -KULA Z BURSZTYNU - żółty bursztyn Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Bardzo elegancki naszyjnik z bursztynu, wyjątkowy żółty bursztyn ciekawie się prezentuje. Naszyjnik o unikalnym wzorze :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Naszyjnik srebrny -KULA Z BURSZTYNU - żółty bursztyn

Naszyjnik srebrny -KULA Z BURSZTYNU - żółty bursztyn


Naszyjnik srebrny -KULA Z BURSZTYNU - żółty bursztyn

6.80ż

Cena (brutto):

170,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Nr produktu: 6.80ż

Srebrny naszyjnik próba  925 

Waga naszyjnika  ~ 4,85 g
Długość: regulowana 43 cm
Wymiary kulki - średnica 1,2 cm
Łańcuszek żyłka 
Naturalny bursztyn bałtycki w kolorze żółtym.
Opakowanie do naszyjnika gratis - na załączonym zdjęciu.

Unikatowy naszyjnik z naturalnym bursztynem w kolorze złota

Propozycja prezentowanego produktu bazuje na prostocie i klasycznej elegancji. Prosty, skromny łańcuszek srebrny żyłka posiada zawieszkę, o kształcie geometrycznej kuli. Została ona wykonana z naturalnego bursztynu bałtyckiego, w unikalnej, żółtej barwie. Rozwiązanie, tworzy razem harmonijny i niezwykle stylowy dodatek, który z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagające kobiety. Przyjemnym dla oka akcentem, są maleńkie kuleczki umiejscowione po dwóch stronach jantaru. Internetowy sklep z biżuterią AnKa oferuje rozwiązania najwyższej jakości, stanowiące podkreślenie kobiecości i dobrego gustu.

Bursztynowa zawieszka na łańcuszku ze srebra

Naszyjnik, o którym mowa to minimalistyczna koncepcja, pasująca na wiele uroczystości. Dzięki niej, można się prezentować elegancko, dostojnie i romantycznie. Biżuteria na komunię, ślub, urodziny czy wymarzoną randkę powinna podkreślać naturalne piękno właścicielki i fantastycznie zdobić jej szyję. Taki właśnie jest oferowany powyżej naszyjnik. Dzięki niemu, każda pani zyska pewność siebie i modny wygląd.

  • Kruszec: srebro
  • Kamień: bursztyn

Do kompletu