Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Ręcznie malowane naszyjniki srebrne

Niezwykle efektowne, tworzone z pasją i zaangażowaniem. Naszyjniki ręcznie malowane są propozycją dla kobiet wymagających, stawiających na oryginalność i niebanalne wzornictwo. Wyjątkowe ozdoby pozwalają na podkreślenie indywidualizmu i dobrego smaku. To rozwiązania ponadczasowe, perfekcyjne pod każdym względem.

Naszyjnik srebrny GLOBUS z lapis lazuli - ręcznie malowany Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Ręcznie malowany globus z pięknym kamieniem lapis lazuli. Efektowna biżuteria najwyższej jakości. Polecam serdecznie

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Naszyjnik srebrny GLOBUS z lapis lazuli - ręcznie malowany

Naszyjnik srebrny GLOBUS z lapis lazuli - ręcznie malowany


Naszyjnik srebrny GLOBUS z lapis lazuli - ręcznie malowany

310.6.NPC93418

Cena (brutto):

630,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Nr produktu: 310.6.NPC93418

Srebrny naszyjnik próba  925 rodowany ze złotymi nićmi i kamieniem lapis lazuli

Waga naszyjnika  ~ 16,9 g
Długość: 90 cm
Wielkość globusa: średnica 2,2 cm

Opakowanie do naszyjnika gratis - na załączonym zdjęciu.
Piękny globus z ręcznie malowanymi kontynentami, nazwami kontynentów i złotymi nićmi na prawdziwym kamieniu lapis lazuli.

Modne naszyjniki z wyjątkowym kamieniem

Lapis Lazuli jest niebanalnym, magicznym wręcz kamieniem, który sprzyja mądrości i pozytywnym relacjom, takim jak przyjaźni czy miłości. Jest efektowny, niezwykle wytworny i elegancki, dlatego cieszy się tak duża popularnością we współczesnym świecie. Wyjątkowy naszyjnik srebrny, zaprezentowany powyżej, jest uzupełnieniem każdej pani, która oczekuje od biżuterii spójności, klasyczności i prawdziwej, szczerej elegancji. Propozycja od Anka Biżuteria to niewielki, ręcznie malowany globus z zaznaczeniem kontynentów, ich nazw i złotymi nićmi. Takie rozwiązanie to dodatek unikalny, który z pewnością przyciągnie niejedno, zazdrosne spojrzenie.

Srebrna biżuteria z kamieniami szlachetnymi

Jak podają specjaliści, kamień lapis lazuli sprzyja poznawaniu i odkrywaniu samej siebie. Umożliwia dostrzeżenie własnego piękna i mądrości, co obecnie jest niezwykle ważnymi umiejętnościami. Srebrna, perfekcyjna biżuteria z tym kamieniem, z pewnością przywróci wiarę we własne możliwości, stanowiąc prześliczny dodatek, nienachalnie zdobiący kobiecy dekolt. Produkt, wykonany z niezwykłą precyzją, to oryginalny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

  • Kruszec: srebro
  • Kamień: Lapis lazuli

Do kompletu