Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Cudowny medalik srebrny na prezent

Wyjątkowy produkt wysokiej jakości, wykonany ze srebra. Dwustronny medalik prezentujący Matką Boską i Jezusa na odwrocie to trwała, elegancka pamiątka, która może być podarowana bliskiej osobie. Srebrna biżuteria o znaczeniu religijnym odznacza się precyzją wykonania oraz skromnością, która jest przyjemna dla oka zarówno dorosłego, jak i dziecka.

Medalik srebrny Szkaplerz Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Medalik szkaplerzny świetny. Wysoka próba srebra i świetna jakość.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Medalik srebrny Szkaplerz Jezus

Medalik srebrny Szkaplerz Jezus


Medalik srebrny Szkaplerz Jezus

78.KS0050

Cena (brutto):

60,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Srebrny medalik dwustronny Matka Boska Szkaplerzna / Jezus .


Srebro próba: 925
Waga medalika: ~4 g
Wielkość medalika: 3 cm medalik + zawieszka/ szer. do 1,5 cm
Opakowanie Gratis - jak  na zdjęciu.

Wyjątkowy medalik o klasycznej formie ze srebra

Propozycja widniejąca na stronie jest oryginalnym dodatkiem, który może towarzyszyć przez całe życie. Klasyczna, owalna forma nie uległa zmiennym trendom sprawiając, iż ozdoba jest ponadczasowa i zawsze elegancka. Medalik cudowny Matki Bożej AnkaBiżuteria charakteryzuje się wizerunkiem Matki Boskiej Szkaplerznej, a na odwrocie fantastyczną prezentacją Pana Jezusa. Całość, wykonana z wysokiej próby srebra posiada subtelny połysk, dodający dobrego smaku i wyjątkowości.

Modne srebrne dewocjonalia w sklepie AnKa

Produkt, którym jest oferowany medalik idealnie sprawdza się takich uroczystościach jak Komunia, Chrzest czy ślub. Pomysł, o wyjątkowo precyzyjnym i realistycznym wykonaniu zachwyca swoją prostotą i elegancją. Srebrna biżuteria od AnKa charakteryzuje się wysoką jakością, dzięki której użytkowane ozdoby mogą służyć przez długie lata - w niezmiennym stanie. Medalik z Matką Boską i Jezusem z pewnością pomoże w niejednej, duchowej rozterce, roztoczy ochronę i stanie się wyrazem miłości do osoby obdarowanej. Co ważniejsze, produkt pasuje na każdy łańcuszek, dlatego można go mieć zawsze przy sobie.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu