Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Skromne srebrne dewocjonalia w postaci medalików

Propozycje, które od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Srebrne medaliki z wizerunkiem Świętych, idealnie sprawdzają się przy ważnych, chrześcijańskich uroczystościach, jak Chrzest, Komunia czy Ślub. Są wyrazem największej miłości oraz istotnych wartości, przekazywanych osobie obdarowanej. Stanowią delikatny upominek od najbliższych.

Medalik srebrny Św Faustyna Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Serdecznie dziękuję za bardzo miłą obsługę w czasie zakupu jak i bardzo szybką i dobrą realizację mojego zamówienia. Jestem bardzo zadowolony z dostarczonego srebrnego medalika i kolczyków. Jak i mile zaskoczony darmowymi gratisami. Myślę że nie był to ostatni zakup w Pańskim sklepie.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Medalik srebrny Św Faustyna

Medalik srebrny Św Faustyna


Medalik srebrny Św Faustyna

77.170

Cena (brutto):

47,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Srebrny medalik Św . Faustyna - Jezus Miłosierny


Srebro próba: 925 rodowany
Waga medalika: ~ 2,2 g
Wielkość medalika: dł. 2,5 cm medalik + zawieszka/ szer. do 1,3 cm

Srebrny prezent na Chrzest dla dziecka

Medalik zaprezentowany na tej stronie jest delikatną, ponadczasową pamiątką, idealną dla dziecka podczas Chrztu czy Komunii. To wyraźny i istotny symbol wiary religijnej, stanowiący mile widziany prezent dla najbliższych. Obecność perfekcyjnie wykonanego wizerunku Św. Faustyny symbolizuje miłość do drugiego człowieka, więzi rodzinne i chęć zapewnienia ochrony. Uroczy, skromny medalik można swobodnie nosić na szyi, bądź powiesić nad łóżkiem. Z pewnością będzie on towarzyszył obdarowanej osobie przez długie lata.

Srebrny medalik dla chłopca i dziewczynki

Propozycja od AnKa to coś więcej, niż zwykły wisiorek. Jest umocnieniem wiary, symbolem ważnych wartości i ogromu uczuć. Obdarowanie najbliższej osoby taką pamiątką, z pewnością nie pozostanie obojętne, choć w dobie elektroniki, pomysł może wydać się mało efektowny. Jednak dla dziecka będzie on świadectwem miłości, które wraz z nim może dorastać i towarzyszyć mu w wielu życiowych chwilach.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu