Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Srebrne medaliki zyskują na popularności

Wyjątkowe, delikatne i niewielkie - medaliki ze srebra przez długi czas stanowiły idealny pomysł na prezent z okazji chrztu, komunii czy ślubu. Obecnie "wracają do łask", zyskując na popularności i zainteresowaniu osób w różnym wieku. Niezwykle skromne upominki, prezentujące postaci o symbolice religijnej to wartość sama w sobie.

Medalik srebrny - Św. Antoni Zobacz większe
Napisz opinię


Medalik srebrny - Św. Antoni

72.M050

Cena (brutto):

34,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Srebrny medalik Święty Antoni


Srebro próba: 925,
Waga medalika: ~1,85 g
Wielkość medalika: 2,5 cm medalik + zawieszka/ szer. do 1,3 cm

Opakowanie Gratis - jak  na zdjęciu.

Wyjątkowa pamiątka ze srebra

Prezentowany produkt jest połączeniem skromności, symboliki i elegancji. Medalik prezentujący postać św. Antoniego - patrona rzeczy zgubionych stanowi doskonałym pomysł sprawdzający się jako pamiątka I Komunii Świętej. Lekka konstrukcja i wspaniałe, precyzyjne wykonanie wywoła uśmiech na niejednej twarzy. Ozdoba o klasycznym, owalnym kształcie fantastycznie zaprezentuje się na każdym rodzaju łańcuszka. Współcześnie, srebrne medaliki wracają do popularności, coraz więcej osób rezygnuje z plastikowych zabawek, na rzecz wartościowych i symbolicznych ozdób ze srebra.

Ciekawa pamiątka na komunię dla chłopca

Każdy, kto szuka unikalnego podarunku dla chłopca czy dziewczynki, powinien zwrócić uwagę na widniejący tu medalik. Srebrny dodatek, wykonany z wysokiej próby posłuży przez długi czas, towarzysząc dziecku w codziennym życiu. Biżuteria sakralna cieszy się uznaniem wśród dziadków, rodziców czy wujków.

  • Kruszec: srebro

Do kompletu

Inni klienci oglądali również: