Kategorie

Certyfikat

Certyfikat

Srebrna pamiątka z Matką Boską i Dzieciątkiem

Posrebrzany prezent na chrzest nie oznacza łańcuszka czy medalika. Anka Biżuteria proponuje wspaniałe obrazki, dzięki którym dziecko będzie mogło cieszyć się urokliwą pamiątką przez długi czas. Mida Argenti jest włoską firmą, która oferuje produkty najwyższej jakości. Urocze ikony są zawsze mile widzianym prezentem dla dziecka.

Matka Boska z Dzieciątkiem Pamiątka srebrna Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Ciekawy obrazek ze srebra na chrzest

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię
Matka Boska z Dzieciątkiem Pamiątka srebrna

Matka Boska z Dzieciątkiem Pamiątka srebrna


Matka Boska z Dzieciątkiem Pamiątka srebrna

Cena (brutto):

100,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Obrazek srebrny MADONNA Z DZIECIĄTKIEM    - Pamiątka na na Chrzest , Pamiątka na Komunie, Rocznicę , z okazji Ślubu itp.

Wymiary: 7 cm x 9 cm

      Grawer do obrazka gratis - ilość znaków jest ograniczona        rozmiarem  obrazka

    • Prześliczny obrazek wykonany z dbałością o każdy detal przez włoską firmę MIDA ARGENTI

Elegancki obrazek święty z Matką Boską

    • Propozycja od Anka Biżuteria łączy w sobie klasykę i nowoczesność. Produkt, jakim jest prezentowany obrazek odznacza się fantastycznie wykonanym wizerunkiem Matki Boskiej przytulającej Dzieciątko. Tak urocza prezentacja jest przyjemna dla oka i przywołuje pozytywne odczucia. Pamiątka na komunię dla dziewczynki do 200 złotych stanowi atrakcyjny upominek, służący przez długi czas. produkt wykonano nowoczesną techniką, która gwarantuje dbałość o każdy szczegół i niezmienność obrazka.

Inspirująca pamiątka z komunii ze srebra

  • Ikona, o której mowa zachwyca. Jest perfekcyjnie wykonana, prezentuje matczyne uczucia względem dziecka. Pozwala na prezentację dziecku miłości, a jednocześnie ma silną religijną symbolikę. Dzięki wygodnemu otworowi można ją swobodnie powiesić na ścianie bądź postawić na stabilnej stopce wykonanej z drewna. Anka Biżuteria oferuje indywidualną dedykację, umieszczoną na odwrocie obrazka. Produkt jest starannie zapakowany w eleganckie pudełko.
  • Kruszec: srebro

Do kompletu