Matka Boska z Dzieciątkiem Pamiątka srebrna Zobacz większe

Opinie

Ocena 

Ciekawy obrazek ze srebra na chrzest

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię


Matka Boska z Dzieciątkiem Pamiątka srebrna

Cena (brutto):

70,00 zł

+ koszty wysyłki

Dodaj do listy życzeń

Obrazek srebrny MADONNA Z DZIECIĄTKIEM    - Pamiątka na na Chrzest , Pamiątka na Komunie, Rocznicę , z okazji Ślubu itp.

Wymiary: 7 cm x 9 cm

      Grawer do obrazka gratis - ilość znaków jest ograniczona        rozmiarem  obrazka

    • Prześliczny obrazek wykonany z dbałością o każdy detal przez włoską firmę MIDA ARGENTI

Elegancki obrazek święty z Matką Boską

    • Propozycja od Anka Biżuteria łączy w sobie klasykę i nowoczesność. Produkt, jakim jest prezentowany obrazek odznacza się fantastycznie wykonanym wizerunkiem Matki Boskiej przytulającej Dzieciątko. Tak urocza prezentacja jest przyjemna dla oka i przywołuje pozytywne odczucia. Pamiątka na komunię dla dziewczynki do 200 złotych stanowi atrakcyjny upominek, służący przez długi czas. produkt wykonano nowoczesną techniką, która gwarantuje dbałość o każdy szczegół i niezmienność obrazka.

Inspirująca pamiątka z komunii ze srebra

  • Ikona, o której mowa zachwyca. Jest perfekcyjnie wykonana, prezentuje matczyne uczucia względem dziecka. Pozwala na prezentację dziecku miłości, a jednocześnie ma silną religijną symbolikę. Dzięki wygodnemu otworowi można ją swobodnie powiesić na ścianie bądź postawić na stabilnej stopce wykonanej z drewna. Anka Biżuteria oferuje indywidualną dedykację, umieszczoną na odwrocie obrazka. Produkt jest starannie zapakowany w eleganckie pudełko.
  • Kruszec: srebro

Do kompletu

Inni klienci oglądali również: